Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.61 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Fellowes LX Series LX70. Purustamise suurus: 4 x 40 mm, Korvi suurus: 18 l, Korvi mahutavus: 11 lehte. Laius: 310 mm, Sügavus: 220 mm, Kõrgus: 460 mm
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 100017468 |
| EAN | 043859797158 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | htwww.fellowes.com/uk/en/catalog/business-machines/paper-shredders/details/home-office-and-deskside-shredders/UK-4403401 |
| .: Disain :. | |
| Korvi suurus | 18 l |
| Toote värv | Valge |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Klambrite purustamine | Jah |
| Korvi mahutavus | 11 lehte |
| Krediitkaartide purustamine | Jah |
| Paberi purustamine | Jah |
| Purustamise suurus | 4 x 40 mm |
| Sisuaken | Jah |
| Funktsioonid | |
| Ribasid lehe kohta | 390 |
| Shreds per sheet | 390 |
| Mudeli originaalnimi | Powershred LX70 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 5,3 kg |
| Laius | 310 mm |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 460 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 460 mm |
| Toote kaal | 5300 g |
| Muud andmed | |
| Product colour | White |
| Summary | Fellowes LX Series LX70. Shredding size: 4 x 40 mm, Basket volume: 18 L, Basket capacity: 11 sheets. Width: 310 mm, Depth: 220 mm, Height: 460 mm |
| Unit Calculated Weight | 6.7 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.04025 cubm |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Box Width | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.33 |
| Unit Box Height | 0.44 |
| Basket capacity | 11 sheets |
| Shredding size | 4 x 40 mm |
| Shredding staples | Jah |
| Credit cards shredding | Jah |
| Paper shredding | Jah |
| Viewing window | Jah |
| Basket volume | 18 L |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||