Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.25 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Enjoy your favourite content with the stunning clarity and vivid colours of the Galaxy A16 5G FHD+ Super AMOLED display. The large 6.7-inch screen with thin bezel will bring every moment to life.
At just 7.9 mm thick, the Galaxy A16 5G fits well in your hand, pocket and everyday life.
Capture high-quality images with advanced camera features. Capture memories with the 50MP main camera, take clear selfies with the 13MP front camera to make every moment stand out.
Now you can go about your daily routine without a care in the world thanks to IP54 protection. This extra durability ensures your smartphone can withstand the little surprises so you can focus on what's important.
With up to 6 generations of OS updates and 6 years of security updates, your Galaxy A16 5G is built to last.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-A165FZABEUE |
| EAN | 8806095822846 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| Toote värv | Hall |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.7" |
| Ekraani resolutsioon | 2340 x 1080 |
| Ekraani värvide arv | 16 miljonit värvi |
| Ekraani tehnoloogia | Super AMOLED |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessori seeria | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Mälu :. | |
| RAM-i maht | 4 GB |
| Sisemälu | 4GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1,5 TB |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | 3GA/AAC/AMR/AWB/FLAC/IMY/M4A/Mid/MIDI/MP3/MXMF/OGA/OGG/OTA/RTTTL/RTX/WAV/XMF |
| Toetatud videoformaadid | 3G2, 3GP, AV1, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| .: Kaamera :. | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kolmekordne kaamera (Triple camera) |
| Kaamera(d) | 50MP+5MP+2MP |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 50 MP |
| Esikaamera | 13MP |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Automaatfookus | Jah |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1920 x 1080 |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 3G | Jah |
| 3G-standardid | UMTS/WCDMA |
| 4G | Jah |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi otseühendus | Jah |
| NFC-tehnoloogia | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 2.0 |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| .: Andurid :. | |
| GPS | Jah |
| GPS (satelliit) | Jah |
| GPS / geotagging | Jah |
| GLONASS-süsteem | Jah |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 14.0 |
| .: Sõnumite saatmine :. | |
| Jah | |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Veebisirvimise aeg (WiFi) | 18 h |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 77.9 mm |
| Kõrgus | 164,4 mm |
| Sügavus | 7,9 mm |
| Kaal | 200 g |
| Toote kaal | 200 g |
| Netokaal | 0.2 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0005045 cubm |
| Muud näitajad | |
| Videokõne | Jah |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| RAM capacity | 4 GB |
| Front camera type | Single camera |
| Number of SIM | Dual SIM |
| Phone connections | Bluetooth/NFC/USB/Wi-Fi Direct |
| Data standards | 2G, 3G, 4G |
| Removeable battery | Ei |
| Main camera f number | f/1.8 + f/2.2 +f/2.4 |
| Front camera f number | f/2.0 |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Galileo | Jah |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Rear camera flash | Jah |
| Tagakaamera välk | Jah |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Geomagneetiline sensor | Jah |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 2 MP |
| Wireless Charging | Ei |
| Mobile network generation | 4G |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| Toote kuju | Tulp |
| Repairability Index | 8.3 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| CnCode | 85171300 |
| 5G standard | Not supported |
| Removable battery | Ei |
| Display technology marketing name | Super AMOLED |
| Kuva tehnoloogia turundusnimi | Super AMOLED |
| Built-in storage | 128 GB |
| EPREL Version Number | 5 |
| EPREL Registration Number | 2302934 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2302934/fiches?language=EN |
| Aegluubis režiim | Jah |
| Charging power (max) | 25 Watts |
| Unit Calculated Volume | 0.0005045 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.3 kg |
| Battery endurance per cycle | 2710 min |
| Summary | Samsung Galaxy A16 . Display diagonal: 17 cm (6.7"), Display resolution: 1080 x 2340 pixels. Processor frequency: 2 GHz. RAM capacity: 4 GB, Internal storage capacity: 128 GB. Rear camera resolution (numeric): 50 MP, Rear camera type: Triple camera. SIM card capability: Hybrid Dual SIM. Battery capacity: 5000 mAh. Product colour: Grey. Weight: 200 g |
| Product colour | Grey |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 25 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Position location | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Front camera aperture number | 2 |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Slow motion mode | Jah |
| Magnetic sensor | Jah |
| Slow motion rate | 120fps @HD |
| Third rear camera aperture number | 2.4 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Wireless audio playback time | 74 h |
| Eemaldatav aku | Ei |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,4 |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Tagumise kaamera ava number | 1,8 |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| Repeated free fall reliability class | B |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Valjuhääldi | Jah |
| Eesmise kaamera ava number | 2 |
| Repairability class | C |
| Värinaalarm | Jah |
| Kasutajamälu | 108,3 GB |
| Rear camera type | Triple camera |
| Veebisirvimise aeg (4G) | 19 h |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 120 fps |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toetatud 4G-ribad | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Digitaalne suum | 10x |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 2,2 GHz |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| SIM-kaardi võimekus | Hybrid Dual SIM |
| Paneeli tüüp | AMOLED |
| Toetatud 3G-sagedused | 850,900,2100 MHz |
| Kõlarid | Mono |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | www.samsung.com |
| Transpordipakendi kaal | 6 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 19 cm |
| Transpordipakendi laius | 18 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 29.5 cm |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Brutokaal | 0.3 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 164.4 x 77.9 x 7.9 mm |
| Ekraani resolutsioon. | 1080 x 2340 pikslit |
| Andur(id) | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass, Virtual proximity sensing |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 2.2 GHz |
| Energy efficiency class | B |
| USB port | Jah |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Lähedussensor | Jah |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 1920 x 1080 pikslit |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP54 |
| Proximity sensor | Jah |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| SIM card capability | Hybrid Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Subscription type | No subscription |
| USB connector type | USB Type-C |
| Vibrating alert | Jah |
| Video call | Jah |
| Video formats supported | 3G2/3GP/AV1/FLV/M4V/MKV/MP4/WEBM |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| 3G bands supported | 2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1800/2100/2300/2500/2600/700/800/850/900 MHz |
| Browsing time (4G) | 19 h |
| Browsing time (Wi-Fi) | 18 h |
| Digital Zoom | 10 x |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Front camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| LTE | Jah |
| Maximum frame rate | 120 fps |
| Maximum memory card size | 1500 GB |
| Memory Card Type | Micro SDXC |
| Mudel | SM-A165F |
| Mudeli originaalnimi | Galaxy A16 |
| Panel Type | AMOLED |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Mono |
| USB-C | 1 |
| User memory | 108.3 GB |
| Video capture resolution (max) | 1920 x 1080 pixels |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||