Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 27.65 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
For serious athletes and adventurers who want to push beyond their limits, this premium sports GPS smartwatch is built to perform and styled for larger wrists - with advanced strength training features, dive capability, an internal speaker and mic for voice features, a built-in LED flashlight and more.
| Tootja | Garmin |
| Tootekood | 010-02903-21 |
| EAN | 753759338022 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.garmin.ae/p/4585512642/fenix-8-010-02903-21/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Black |
| Watch case size | 43 mm |
| Watch case material | Fibre Reinforced Plastic (FRP),Titanium |
| Toote värv | Black / Grey |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 32 GB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.3 " |
| Ekraani resolutsioon | 416 x 416 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Ekraani resolutsioon | 416 x 416 |
| Ekraani diagonaal | 1.3" |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 360 hours |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Stress monitoring function | Jah |
| Mudeli originaalnimi | 010-02903-21 |
| Navigeerimine | |
| Galileo | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Brutokaal | 0.26 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 43 x 43 x 13.8 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 43 x 43 x 13.8 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0007671 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.26 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 8.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 9.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 9.5 cm |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Sport watch |
| Colour display | Jah |
| Calendar | Jah |
| Band material | Silicone |
| Band size | One Size |
| Altimeter | Jah |
| Weather forecast | Jah |
| Thermometer | Jah |
| Charging base | Jah |
| Stopwatch | Jah |
| Barometric altimeter | Jah |
| Recommended activity | Badminton/Baseball/Basketball/Boxing/Breath work/Climbing/Cycling/Diving/Fishing/Fitness/Football/Golf/Hiking/Hockey/Hunting/Motor sports/Pilates/Riding/Rowing/Running/Sailing/Skateboarding/Skiing/Surfing/Swimming/Tennis/Triathlon/Volleyball/Walk |
| Heart rate-based calorie computation | Jah |
| Calendar notifications | Jah |
| Weather display | Jah |
| Removable strap | Jah |
| Lens material | Sapphire |
| Material housing | Titanium |
| Recovery time suggestion | Jah |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.095 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| CnCode | 91021200 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0007671 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.26 kg |
| Summary | Garmin fenix 8. Display diagonal: 3.3 cm (1.3"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 416 x 416 pixels, Touchscreen. Flash memory: 32 GB. Wi-Fi. GPS (satellite). Waterproof up to: 40 m, Band material: Silicone, Band colour: Black, Band size: One Size |
| Quality of sleep | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Distance travelled | Jah |
| Find my phone function | Jah |
| Multisport mode | Jah |
| Music control | Jah |
| Smart notifications | Jah |
| Activity tracker | Jah |
| Watch glass type | Sapphire |
| Workout tracking | Jah |
| Battery life (GPS mode) | 28 h |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Vibrating alarm clock | Jah |
| Interval training | Jah |
| Running dynamics | Jah |
| Remote take picture | Jah |
| Heart rate contact sensors | Jah |
| Area calculation | Jah |
| Automatic pause | Jah |
| Race predictor | Jah |
| Sun & moon information | Jah |
| Training effect measurement | Jah |
| Virtual partner function | Jah |
| Advanced workouts | Jah |
| Foot pod | Jah |
| Time/distance alert | Jah |
| Remote audio playback | Jah |
| Virtual racer function | Jah |
| Keypad lock | Jah |
| Smart wake-up | Jah |
| Low cardio notifications | Jah |
| Activity monitoring | Jah |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Black |
| Barometer | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Electronic compass | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Heart rate monitor | Jah |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Vibrating motor | Jah |
| Band width | 20 mm |
| Battery life | 10 day(s) |
| Battery life (max) | 1.5 week(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Display diameter | 33 mm |
| Display size (HxV) | 33 x 33 mm |
| Flash Memory | 32 GB |
| GPS / geotagging | Jah |
| Material | Silicone rubber |
| Maximum strap length | 182 mm |
| Minimum strap length | 108 mm |
| Shape | Round |
| Timer | Jah |
| Water resistance | 10 ATM |
| Waterproof up to | 40 m |
| Wireless connections | Bluetooth/WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||