Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 30.64 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
For serious athletes and adventurers who want to push beyond their limits, this premium sports GPS smartwatch is built to perform and styled for larger wrists with advanced strength training features, dive capability, an internal speaker and mic for voice features, a built-in LED flashlight and more.
| Tootja | Garmin |
| Tootekood | 010-02905-11 |
| EAN | 753759338176 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.garmin.ae/p/4585512657/fenix-8-51-mm-amoled-010-02905-11/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Titanium |
| Watch case size | 51 mm |
| Watch case material | Fibre Reinforced Plastic (FRP),Titanium |
| Toote värv | Orange |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 32 GB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.4 " |
| Ekraani resolutsioon | 454 x 454 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Ekraani resolutsioon | 454 x 454 |
| Ekraani diagonaal | 1.4" |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 696 hours |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Stress monitoring function | Jah |
| Mudeli originaalnimi | 010-02905-11 |
| Navigeerimine | |
| Galileo | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.102 kg |
| Brutokaal | 0.26 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 51 x 51 x 14.7 mm |
| Toote kaal | 76 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 51 x 51 x 14.7 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0008123 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.26 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 9 cm |
| Transpordipakendi laius | 9.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 9.5 cm |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Sport watch |
| Colour display | Jah |
| Calendar | Jah |
| Band material | Silicone |
| Band size | One Size |
| Altimeter | Jah |
| Weather forecast | Jah |
| Thermometer | Jah |
| Charging base | Jah |
| Stopwatch | Jah |
| Barometric altimeter | Jah |
| Recommended activity | Badminton/Baseball/Basketball/Boxing/Breath work/Climbing/Cycling/Diving/Fishing/Fitness/Football/Golf/Hiking/Hockey/Hunting/Motor sports/Pilates/Riding/Rowing/Running/Sailing/Skateboarding/Skiing/Surfing/Swimming/Tennis/Triathlon/Volleyball/Walk |
| Heart rate-based calorie computation | Jah |
| Calendar notifications | Jah |
| Weather display | Jah |
| Removable strap | Jah |
| Lens material | Sapphire |
| Material housing | Stainless steel |
| Recovery time suggestion | Jah |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.095 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| CnCode | 91021200 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008123 cubm |
| Product Net Weight | 0.102 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.26 kg |
| Summary | Garmin Fenix 8. Display diagonal: 3.56 cm (1.4"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 454 x 454 pixels, Touchscreen. Flash memory: 32 GB. Wi-Fi. GPS (satellite). Weight: 76 g. Waterproof up to: 40 m, Band material: Silicone, Band colour: Black, Orange, Band size: One Size |
| Quality of sleep | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Distance travelled | Jah |
| Find my phone function | Jah |
| Multisport mode | Jah |
| Music control | Jah |
| Smart notifications | Jah |
| Activity tracker | Jah |
| Watch glass type | Sapphire |
| Workout tracking | Jah |
| Battery life (GPS mode) | 84 h |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Vibrating alarm clock | Jah |
| Interval training | Jah |
| Running dynamics | Jah |
| Remote take picture | Jah |
| Heart rate contact sensors | Jah |
| Area calculation | Jah |
| Automatic pause | Jah |
| Race predictor | Jah |
| Sun & moon information | Jah |
| Training effect measurement | Jah |
| Virtual partner function | Jah |
| Advanced workouts | Jah |
| Foot pod | Jah |
| Time/distance alert | Jah |
| Remote audio playback | Jah |
| Virtual racer function | Jah |
| Keypad lock | Jah |
| Smart wake-up | Jah |
| Low cardio notifications | Jah |
| Activity monitoring | Jah |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Black/Orange |
| Barometer | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Electronic compass | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Heart rate monitor | Jah |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Vibrating motor | Jah |
| Band width | 26 mm |
| Battery life | 29 day(s) |
| Battery life (max) | 4 week(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Display diameter | 35.56 mm |
| Display size (HxV) | 35.56 x 35.56 mm |
| Flash Memory | 32 GB |
| GPS / geotagging | Jah |
| Material | Silicone rubber |
| Maximum strap length | 210 mm |
| Minimum strap length | 127 mm |
| Shape | Round |
| Timer | Jah |
| Water resistance | 10 ATM |
| Waterproof up to | 40 m |
| Wireless connections | Bluetooth/WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||