Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Enterprise SAS SSDSAS SSD 2.5-inch
PM7-R Series 24G SAS Enterprise SSD is optimized for read intensive applications, including web services, data warehousing, streaming media and video on demand. The series provides high levels of performance, reliability and endurance, and is designed to minimize total cost of ownership.
Featuring KIOXIA 112-layer BiCS FLASH™ 3D flash memory, this 7th generation enterprise SAS SSD PM7-R Series offers 1 DWPD (Drive Writes Per Day) with capacities up to 30.72 TB.
| Tootja | TOSHIBA |
| Tootekood | KPM7VRUG30T7 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 hours |
| Tootja koduleht | https://www.kioxia.com/en-jp/business/ssd/enterprise-ssd/pm7-r.html |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 30720 GB |
| Ketta paksus | 15mm |
| Kujutegur | 2,5" |
| Liides | SAS |
| Andmeedastuskiirus | 22.5 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 4150 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 3200 MB/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 68.85 mm |
| Sügavus | 100.45 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Toote kaal | 150 g |
| Netokaal | 0.115 kg |
| Brutokaal | 0.117 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.000105 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.117 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 1.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 7 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 10 cm |
| Muud näitajad | |
| SSD form factor | 2.5" |
| Operating vibration | 2.17 G |
| End-to-End Data Protection | Jah |
| Summary | Kioxia PM7-R. SSD capacity: 30 TB, SSD form factor: 2.5", Read speed: 4150 MB/s, Write speed: 3200 MB/s, Data transfer rate: 22.5 Gbit/s, Component for: Server/workstation |
| Unit Calculated Weight | 0.117 kg |
| Product Net Weight | 0.115 kg |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| CnCode | 84717098 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000105 cubm |
| Component for | Server/workstation |
| DWPD | 1 |
| Hardware Encryption | Jah |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Sisemälu tüüp | BiCS FLASH TLC |
| Mudel | KPM7VRUG30T7 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Operating shock | 1000 G |
| Operating voltage | 12 V |
| Power consumption (average) | 5 W |
| Random read (4KB) | 720000 IOPS |
| Random write (4KB) | 80000 IOPS |
| SAS | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
