Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Upgrade Your Rig. Elevate Your Game.
Get into the action now with the WD_BLACK™ SN770 NVMe™ SSD. This purpose-built gaming drive boasts a PCIe® Gen4 interface that delivers blazing speeds of up to 5,150MB/s (1TB and 2TB models).
First into the Action
Get into the match fast as you zoom past load times with blazing speeds of up to 5,150MB/s2 (1TB and 2TB models).
Smoother, Faster Gaming
Improve in-game responsiveness and streaming with the PCIe Gen4 interface for a performance boost you can see and feel. The interface is compatible with leading CPU and motherboard platforms and backwards-compatible with PCIe Gen3.
Store More
Available in capacities up to 2TB, the WD_BLACK SN770 NVMe SSD gives you tons of storage for your latest games with space left over for future updates and downloadable content.
Turbocharge Your Laptop
Get up to 20% more power efficiency at maximum speed over the previous generation (1TB model) for an even better overall gaming experience on your portable rig.
Game Longer and Better
Optimize peak performance in gaming mode and monitor your drive’s health with the WD_BLACK Dashboard so you can game with confidence.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | WDS250G3X0E |
| EAN | 718037887326 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| SSD series | Black SN770 |
| Tootja koduleht | https://www.westerndigital.com/products/internal-drives/wd-black-sn770-nvme-ssd#WDS250G3X0E |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 250 GB |
| Kujutegur | M.2 |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| Lugemise kiirus | 4000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2000 MB/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 2.38 mm |
| Toote kaal | 5.5 g |
| Netokaal | 0.04 kg |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.000273 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.04 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 2 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 13 cm |
| Muud näitajad | |
| SSD form factor | M.2 |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| PCIe Gen4 | Jah |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 84717098 |
| Unit Calculated Volume | 0.0003454 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.058 kg |
| Summary | Western Digital Black SN770. SSD capacity: 250 GB, SSD form factor: M.2, Read speed: 4000 MB/s, Write speed: 2000 MB/s, Component for: PC/Laptop |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Component for | PC/Laptop |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 8.1 |
| Random read (4KB) | 240000 IOPS |
| Random write (4KB) | 470000 IOPS |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
