Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TP-Link LiteWave LS105GP. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 5. MAC-aadresside tabel: 2000 sisestust, Lülitusvõime: 10 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Alalisvoolu sisendpinge: 53.5 V. Power over Ethernet tugi
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | LS105GP |
| EAN | 4895252504545 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/business-networking/soho-switch-poe/ls105gp/#specifications |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Installitud SFP moodulite hulk | 0 |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 0 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 5 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 74,46 W |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 16000 |
| Edastamise kiirus | 7,44 Mpps |
| Jumbo frames | 16000 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| MAC-aadresside tabel | 2000 sisestust |
| Lülitusvõime | 10 Gbit/s |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | DC/PoE |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 V |
| Toetatud kaablitüübid | Cat3, Cat5e, Cat4, Cat5 |
| Mudeli originaalnimi | LS105GP |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 4 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 65 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 53.5 V |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Soojuse hajumine | 253,16 BTU/h |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 99,8 mm |
| Laius | 99.8 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Muud andmed | |
| Product colour | Black |
| Summary | TP-Link LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE+. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 10 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC input voltage: 53.5 V. Power over Ethernet (PoE) |
| Unit Calculated Weight | 0.767 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.003959 cubm |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Height | 0.12 |
| MAC address auto-learning supported | Jah |
| DC input voltage | 53.5 V |
| Flow control support | Jah |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| User guide | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1p/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3i/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Store-and-forward | Jah |
| IGMP snooping | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Cable types supported | Cat3/Cat4/Cat5/Cat5e |
| MAC address auto-aging supported | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| Auto-negotiation | Jah |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Forwarding rate | 7.44 Mpps |
| Heat dissipation | 253.16 BTU/h |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power Source | DC/PoE |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 65 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||