Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TP-Link Omada ES205GP. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 5. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 10 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x. Alalisvoolu sisendpinge: 53.5 V. Power over Ethernet tugi. Seinale kinnitatav
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | ES205GP |
| EAN | 8885020620931 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/au/business-networking/omada-switch-easy-managed/es205g/#highlights |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Paketi puhvermälu | 4 MB |
| VLAN-i tugi | Jah |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Ilma ventilaatorita | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Virtuaalse LANi elemendid | MTU VLAN, Port-based VLAN, Tagged VLAN |
| Linkide koondamine | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 5 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client |
| DHCP elemendid | DHCP client |
| Tsükli kaitse | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Vastavussertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 15 |
| Edastamise kiirus | 7,4 Mpps |
| Jumbo frames | 15 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 10 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Pilvepõhine haldus | Jah |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | AC/DC |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Virtual LAN features | MTU VLAN/Port-based VLAN/Tagged VLAN |
| Mudeli originaalnimi | TP-LINK OMADA ES205GP |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 4 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 65 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 53.5 V |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Valgusjuhe | |
| Edastamiskaugus (maksimaalne) | 0,25 km |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 100 mm |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| User guide | Jah |
| Reset button | Jah |
| Wall mountable | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1ab/IEEE 802.1p/IEEE 802.1Q/IEEE 802.3at/IEEE 802.3x |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| IGMP snooping | Jah |
| 10G support | Ei |
| VLAN support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 4 |
| Flow control support | Jah |
| DC input voltage | 53.5 V |
| Transmission distance (max) | 0.25 km |
| Link aggregation | Jah |
| Fanless | Jah |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 4 |
| Series | OMADA |
| Unit Box Height | 0.127 |
| Unit Box Length | 0.195 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Unit Calculated Volume | 0.003959 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.858 kg |
| Summary | TP-Link Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch with 4-Port PoE+. Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 10 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x. DC input voltage: 53.5 V. Power over Ethernet (PoE). Wall mountable |
| Product colour | Black |
| Cloud-managed | Jah |
| Loop protection | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| Auto-negotiation | Jah |
| Forwarding rate | 7.4 Mpps |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Packet buffer memory | 4 MB |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power Source | AC/DC |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 65 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||