Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.59 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
TP-Link Omada SL2428P. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 12,8 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE.... Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | SL2428P |
| EAN | 6935364030612 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/en/business-networking/omada-switch-poe/sl2428p/#overview |
| .: Üldised omadused :. | |
| Paketi puhvermälu | 4,1 MB |
| Turvaalgoritmid | SNMPv2, SNMPv3, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | 1U |
| Kujutegur | 1U |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Linkide koondamine | Jah |
| Genereeriva puu protokoll | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Installitud SFP moodulite hulk | 0 |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 0 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 4 |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 24 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 2 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 291,6 W |
| Turvalisus | |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| SSH/SSL tugi | Jah |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ventilaatorite arv | 2 fan(s) |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1/v2c/v3, RMON, SNTP, TFTP |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Jumbo frames | 9000 |
| VLAN-ide arv | 512 |
| Läbilaskvus | 9,5 Mpps |
| Ootejärjekordade arv | 4 |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 12,8 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| APR-i ülevaatus | Jah |
| Lüliti kiht | L2 |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Süsteemisündmuste logi | Jah |
| Toide | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Toetatud kaablitüübid | Cat5, Cat5e |
| Mudeli originaalnimi | SL2428P |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 24 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 250 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Soojuse hajumine | 995,09 BTU/h |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 440 mm |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Muud andmed | |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux |
| Security algorithms | SNMPv2/SNMPv3/SSH/SSH-2/SSL/TLS |
| Firmware upgradeable | Jah |
| Management protocols | SNMP v1/v2c/v3, RMON, SNTP, TFTP |
| Web-based management | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| System event log | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1D/IEEE 802.1p/IEEE 802.1Q/IEEE 802.1s/IEEE 802.1w/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3ad/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3i/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 4 |
| Switch layer | L2 |
| Jumbo frames support | Jah |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| Broadcast storm control | Jah |
| IGMP snooping | Jah |
| 10G support | Ei |
| VLAN support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Flow control support | Jah |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 24 |
| Combo SFP ports quantity | 2 |
| Multicast support | Jah |
| Number of VLANs | 512 |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T |
| SSH/SSL support | Jah |
| Spanning tree protocol | Jah |
| Link aggregation | Jah |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 24 |
| Rate limiting | Jah |
| Number of queues | 4 |
| ARP inspection | Jah |
| Rack mount kit | Jah |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.535 |
| Unit Box Width | 0.252 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01079 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3.2 kg |
| Summary | TP-Link Omada SL2428P. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 24. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 12.8 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack mounting, Form factor: 1U |
| Product colour | Black |
| Cable types supported | Cat5/Cat5e |
| Configuring Location Settings (CLI) | Jah |
| Quick start guide | Jah |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Heat dissipation | 995.09 BTU/h |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Packet buffer memory | 4.1 MB |
| Power Source | AC |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 12.8 Gbit/s |
| Throughput | 9.5 Mpps |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 250 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||