Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.98 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
A 16-port, Layer 3 Etherlighting™ switch 2.5 GbE and versatile mounting options.
| Tootja | UBIQUITI |
| Tootekood | USW-PRO-MAX-16 |
| EAN | 810084694565 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://eu.store.ui.com/eu/en/pro/products/usw-pro-max-16 |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | 1U |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| 2.5G Ethernet (copper) ports quantity | 4 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 4.8 - 5.2 V |
| Sisendvool | 5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP guarding/DHCP relay/DHCP server/DHCP snooping |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/Industry Canada (IC)/National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Andmeedastus | |
| Static route | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 12 |
| Funktsioonid | |
| Virtual LAN features | Voice VLAN |
| Mudeli originaalnimi | Pro Max 16 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.95 kg |
| Brutokaal | 3.4625 kg |
| Laius | 325.1 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 43.7 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 325.1 x 160 x 43.7 мм |
| Toote kaal | 1950 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | Power |
| Max kogus transpordipakendis | 4 |
| Pakendi maht | 0.0167344 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 13.85 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 25 cm |
| Transpordipakendi laius | 51 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 52.5 cm |
| Muud andmed | |
| 10G support | Jah |
| Rack mount kit | Jah |
| Rate limiting | Jah |
| Fanless | Jah |
| Link aggregation | Jah |
| Number of VLANs | 1000 |
| Flow control support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 16 |
| VLAN support | Jah |
| IGMP snooping | Jah |
| Broadcast storm control | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Switch layer | L3 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 12 |
| Networking standards | IEEE 802.1x |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Authentication type | IEEE 802.1x |
| IPv4 routes | 512 |
| Loop protection | Jah |
| Product colour | Grey |
| Summary | Ubiquiti Pro Max 16. Switch layer: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 16. MAC address table: 16000 entries, Switching capacity: 84 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1x. Power connector: AC/DC. Rack mounting, Form factor: 1U |
| Unit Calculated Weight | 3.4625 kg |
| Product Net Weight | 1.95 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0167344 cubm |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Rack mounting | Jah |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.51 |
| Unit Box Height | 0.245 |
| 2.5GbE | 8 |
| SPF+ | 2 |
| SFP+ module slots quantity | 2 |
| Reset button | Jah |
| Redundant power supply (RPS) support | Jah |
| LED indicators | Link/Network/Speed/Status |
| Power supply included | Jah |
| Forwarding rate | 62 Mpps |
| Heat dissipation | 85.3 BTU/h |
| Housing material | SGCC |
| MAC address table | 16000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Packet buffer memory | 1.5 MB |
| Power Connector | AC/DC |
| Primary port count | 24 |
| Stackable | Jah |
| Switch type | L3 |
| Switching capacity | 84 Gbit/s |
| Throughput | 42 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||