Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.45 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
An 8-port, Layer 3 switch with PoE+ and PoE++ output.
| Tootja | UBIQUITI |
| Tootekood | USW-PRO-8-POE |
| EAN | 810084692691 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://eu.store.ui.com/eu/en/products/usw-pro-8-poe |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | 1U |
| .: Võrgustumine :. | |
| Half duplex | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 8 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 2 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP server |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC) |
| Sustainability compliance | Jah |
| Andmeedastus | |
| Static route | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | USW-PRO-8-POE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 2.4 kg |
| Brutokaal | 2.93 kg |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 248 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 200 x 248 x 44 mm |
| Toote kaal | 2100 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Max kogus transpordipakendis | 6 |
| Pakendi maht | 0.009386 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 17.6 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 28.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 38 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 52 cm |
| Muud andmed | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ module slots quantity | 2 |
| Auto-sensing | Jah |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 6 |
| PoE power budget | 120 Watts |
| Link aggregation | Jah |
| Spanning tree protocol | Jah |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-FX/100BASE-TX/10BASE-T/10BASE-TX |
| Flow control support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| VLAN support | Jah |
| 10G support | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Switch layer | L2/L3 |
| Networking standards | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| Full duplex | Jah |
| Power over Ethernet 4PPoE (PoE++) ports quantity | 2 |
| Authentication type | IEEE 802.1x,RADIUS |
| Authentication | Port-based authentication |
| Product colour | White |
| Summary | Ubiquiti UniFi USW-PRO-8-POE. Switch type: Managed, Switch layer: L2/L3. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. Full duplex. Switching capacity: 56 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Power over Ethernet (PoE). Form factor: 1U |
| Unit Calculated Weight | 2.93 kg |
| Product Net Weight | 2.4 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.009386 cubm |
| Units per Shipping Box | 6 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.258 |
| Unit Box Length | 0.365 |
| Unit Box Height | 0.082 |
| LED indicators | Activity/Link/PoE/Speed/System |
| Power supply included | Jah |
| Certification | CE, FCC, IC |
| Forwarding rate | 59.52 Mpps |
| Housing material | Metal/Plastic |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| PoE+ ports | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 60 W |
| Power Source | AC/DC |
| Primary port count | 8 |
| SFP+ | 2 |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 56 Gbit/s |
| Switching method | Store-and-forward |
| Throughput | 28 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 120 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||