Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.45 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | CS4228-24GT-240 |
| EAN | 6923172571212 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://transmission.dahuasecurity.com/en/product-list/Business/CloudManagementSolution/NetworkSwitch/CS4228-24GT-240 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 26 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 4 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 15360 |
| Toide | |
| Toiteallikas | Inbuilt |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| IEEE 802.3z | Jah |
| Funktsioonid | |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | CS4228-24GT-240 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 2.5 kg |
| Brutokaal | 3.25 kg |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 440 × 220 × 44 mm |
| Toote kaal | 2500 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.01652 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 3.25 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 9 cm |
| Transpordipakendi laius | 34 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 54 cm |
| Muud andmed | |
| Number of VLANs | 32 |
| Web-based management | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x/IEEE 802.3z |
| Switch layer | L2 |
| Jumbo frames support | Jah |
| 10G support | Ei |
| VLAN support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 26 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 24 |
| Flow control support | Jah |
| PoE power budget | 240 Watts |
| Product Net Weight | 2.5 kg |
| Summary | Dahua Technology CS4228-24GT-240. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 26, Installed SFP modules quantity: 2. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 56 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack mounting |
| Unit Calculated Weight | 3.25 kg |
| Product colour | Black |
| Cloud-managed | Jah |
| Installed SFP modules quantity | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.01652 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.34 |
| Unit Box Length | 0.54 |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Forwarding rate | 41.66 Mpps |
| Housing material | Steel |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Package depth | 342 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 3150 g |
| Package width | 540 mm |
| Power Source | AC/DC/PoE |
| Primary port count | 28 |
| Rack | Jah |
| SFP | 2 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 56 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 240 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||