Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.95 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
20-Port Cloud Managed Desktop Gigabit Switch with 16-Port PoE
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | CS4220-16GT-135 |
| EAN | 6923172571298 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/la/products/All-Products/Transmission/Cloud-Managed-Switches/CS4220-16GT-135 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 3 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 154 W |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 15000 |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3af | Jah |
| IEEE 802.3at | Jah |
| IEEE 802.3az | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| PoE ports | 16 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.6 kg |
| Brutokaal | 3.15 kg |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Toote kaal | 2260 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.01661 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 3.15 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 34.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 9 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 53.5 cm |
| Muud andmed | |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 16 |
| Summary | Dahua Technology CS4220-16GT-135. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 18. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 40 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack mounting |
| Product Net Weight | 1.6 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.01661 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.535 |
| Unit Box Height | 0.345 |
| PoE power budget | 135 Watts |
| Number of VLANs | 32 |
| Flow control support | Jah |
| Unit Calculated Weight | 3.15 kg |
| Reset button | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x/IEEE 802.3z |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 18 |
| Switch layer | L2 |
| Jumbo frames support | Jah |
| 10G support | Ei |
| VLAN support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 18 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Cloud-managed | Jah |
| Product colour | Black |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Forwarding rate | 29.76 Mpps |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Package depth | 342 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 2910 g |
| Package width | 540 mm |
| Packet buffer memory | 4 MB |
| Power Source | AC |
| Primary port count | 20 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 40 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 135 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||