Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 15.20 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
A 24-port, Layer 3 Etherlighting™ switch with 2.5 GbE.
| Tootja | UBIQUITI |
| Tootekood | USW-PRO-MAX-24 |
| EAN | 810084692738 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://eu.store.ui.com/eu/en/pro/products/usw-pro-max-24 |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | 1U |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| 2.5G Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP relay/DHCP snooping |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/Industry Canada (IC) |
| Sustainability certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC) |
| Andmeedastus | |
| Static route | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 16 |
| Funktsioonid | |
| Virtual LAN features | Voice VLAN |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | Pro Max 24 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 4.2 kg |
| Brutokaal | 5.5 kg |
| Laius | 442.4 mm |
| Sügavus | 325 mm |
| Kõrgus | 43.7 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 442 x 325 x 44 mm |
| Toote kaal | 4300 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | Power |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.026832 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 5.5 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 43 cm |
| Transpordipakendi laius | 12 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 52 cm |
| Muud andmed | |
| VLAN support | Jah |
| SFP+ module slots quantity | 2 |
| Rack mount kit | Jah |
| Rate limiting | Jah |
| Flow control support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| 10G support | Jah |
| IGMP snooping | Jah |
| Broadcast storm control | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Switch layer | L3 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 16 |
| Networking standards | IEEE 802.1x |
| CnCode | 85176200 |
| Loop protection | Jah |
| Product colour | Grey |
| Summary | Ubiquiti Pro Max 24. Switch layer: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 24. Switching capacity: 112 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1x. Power connector: AC/DC. Rack mounting, Form factor: 1U |
| Unit Calculated Weight | 5.85 kg |
| Product Net Weight | 4.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.03225 cubm |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Rack mounting | Jah |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.52 |
| Unit Box Height | 0.43 |
| 2.5GbE | 8 |
| SPF+ | 2 |
| Redundant power supply (RPS) support | Jah |
| Reset button | Jah |
| LED indicators | Link/Network/Speed/Status |
| Power supply included | Jah |
| Housing material | SGCC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Power Connector | AC/DC |
| Power Source | AC/DC |
| Primary port count | 24 |
| Stackable | Jah |
| Switch type | L3 |
| Switching capacity | 112 Gbit/s |
| Throughput | 56 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||