Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Premium-style storage solution for Type-A devices
Experience the combination of elegance and functionality with the DataTraveler SE9 G3 USB 3.2 Gen 1 flash drive, ideal for storing and sharing your data. Rediscover its timeless, award-winning design, now enhanced with high-performance speeds of up to 220MB/s read and 100MB/s write*, ensuring swift and seamless data transfers on Type-A host devices.
Explore the expanded storage options with robust capacities now reaching up to 512GB**, providing ample space for your movies, music and diverse file storage needs.
USB 3.2 Gen 1 speeds
High speeds of up to 220MB/s read and 100MB/s write*.
Premium metal casing for durability and style
An all-metal gold casing that's portable enough to fit in your pocket, backpack or on your keyring loop.
Large capacities for large file storage
Store and share movies, music, raw photos and more with high capacities of up to 512GB**.
* Speed may vary due to host hardware, software and usage.
** Some of the listed capacity on a flash storage device is used for formatting and other functions and thus is not available for data storage. As such, the actual available capacity for data storage is less than what is listed on the products. For more information, go to Kingston's Flash Memory Guide.
| Tootja | KINGSTON |
| Tootekood | KE-U2X64-1AC |
| EAN | 740617343465 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | DataTraveler SE9 G3 |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 64 GB |
| Mälumaht | 64GB |
| Lugemise kiirus | 220 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 100 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 85 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 12.2 mm |
| Sügavus | 39 mm |
| Kõrgus | 4,6 mm |
| Toote kaal | 5 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Pakendi laius ( mm ) | 101,6 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 114,3 mm |
| Pakendi kaal | 11,37 g |
| Muud näitajad | |
| Master (outer) case length | 120.7 mm |
| Master (outer) case gross weight | 334.48 g |
| Product colour | Black |
| Summary | Kingston Technology DataTraveler 64GB SE9 G3 - Dark Nickel. Capacity: 64 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 220 MB/s, Write speed: 100 MB/s. Form factor: Capless. Weight: 5 g. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.015 kg |
| Product Net Weight | 0.005 kg |
| Unit Calculated Volume | 6.156E-05 cubm |
| Units per Shipping Box | 200 |
| Vastavussertifikaadid | CE, EAC, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), UKCA |
| Master (outer) case height | 94 mm |
| Compliance certificates | CE/EAC/Federal Communications Commission (FCC)/UKCA |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.115 |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac compatibility | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| Flash drive series | DataTraveler |
| USB 3.2 | 1 |
| Toote kuju | Korgita |
| Master (outer) case width | 114.3 mm |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Põhikasti (välimise) laius | 114,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 120,7 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 94 mm |
| Võtmehoidja | Jah |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 334,48 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 25 tk |
| Pakendi sügavus | 5,6 mm |
| Tootja koduleht | https://www.kingston.com/en |
| Mõõtmed (l x s x k) | 39 x 12,2 x 4,6 mm |
| Country of origin | China/Taiwan |
| Korpuse materjal | Metall |
| Päritoluriik | Hiina, Taiwan |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Sonoma/Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Windows operating systems supported | Windows/Windows 10/Windows 10 Education/Windows 10 Education x64/Windows 10 Enterprise/Windows 10 Enterprise x64/Windows 10 Home/Windows 10 Home x64/Windows 10 IOT Core/Windows 10 IoT Enterprise/Windows 10 Pro/Windows 10 Pro x64/Windows 10 x64/Windows 11 |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Metal |
| Mudel | KE-U2X64-1AC |
| Package depth | 5.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Package weight | 11.37 g |
| Package width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 85 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||