Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.59 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Super Strength
With USB 3.2 Gen2 and bandwidth up to 10Gb/s, plug and play the UE800 to read and write files, large and small, in an instant. What's more, it's backward compatible with USB 2.0 devices.
Speed Level Up
The compact UE800 features read/write speeds of up to 1,000MB/s, which is 10 times faster than the average USB 3.2 Gen1 drive.
Make it Easy with USB Type-C
No matter upside-down or right-side-up, you'll plug it in right every time with a USB Type-C connector. What's more, USB Type-C is compatible with a wide range of devices, from PCs, laptops, smartphones, to tablets, for hassle-free usage.
All the Space You Need
Does your storage device have enough space? The UE800 does! It's got enough for your 4K video and more with up to 2TB capacity. You won't need to worry about capacity anymore when archiving and editing videos and photos.
Capless Convenience
The UE800 features a sliding connector design that does away with cumbersome covers or caps that can be lost. The connector can be easily extended or retracted with just one hand.
| Tootja | ADATA |
| Tootekood | AELI-UE800-2T-CSG |
| EAN | 842243030594 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | ELITE UE800 |
| Kujutegur | Slide |
| Toote värv | Hõbe |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 2000 GB |
| Mälumaht | 2TB |
| Lugemise kiirus | 1000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| Isehäälestuv | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Seadme liides | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Linux | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 21.3 mm |
| Sügavus | 73 mm |
| Kõrgus | 8,9 mm |
| Toote kaal | 13 g |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Silver |
| Summary | ADATA AELI-UE800-2T-CSG. Capacity: 2 TB, Device interface: USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Read speed: 1000 MB/s, Write speed: 1000 MB/s. Form factor: Slide. Weight: 13 g. Product colour: Silver |
| Unit Calculated Weight | 0.028 kg |
| Product Net Weight | 0.013 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000156 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Windows 11 | Jah |
| Toote kuju | Liugur |
| Compatible operating systems | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
| Windows 10 | Jah |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
| Tootja koduleht | https://www.adata.com/uk/consumer/category/usb-flash-drives/type-c-usb-flash-drive-ue800/?tab=description |
| Mõõtmed (l x s x k) | 73 x 21.3 x 8.9mm |
| Korpuse materjal | Metall |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-C |
| Housing material | Metal |
| Mudel | AELI-UE800-2T-CSG |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
