Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.19 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Long Distance Starts with External Antennas
Two detachable external antennas for 5 GHz and 2.4 GHz provide optimal coverage and greater flexibility for your network.
Ideal for High-Density Outdoor Scenes
OFDMA and MU-MIMO provide simultaneous connections for dozens of clients in large open areas.
Equipped with an IP67 weatherproof enclosure, our EAP625-Outdoor HD withstands the most extreme environments.
Flexible Deployment with Omada Mesh and PoE Support
- Less Wiring with Omada Mesh
- Powered with PoE+ Switch
- Powered with Passive PoE
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | EAP625-OUTDOORHD |
| EAN | 4895252506327 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Access Point |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/en/business-networking/omada-wifi-outdoor/eap625-outdoor-hd/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| 5 GHz | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | External |
| Antennide arv | 2 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11a/b/g | Jah |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4GHz-5GHz |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3at | Jah |
| Funktsioonid | |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| 6 GHz | Ei |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Mudeli originaalnimi | EAP625-OUTDOOR HD |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 1800 Mbps |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.35 kg |
| Brutokaal | 1.406 kg |
| Laius | 280.4 mm |
| Sügavus | 182.2 mm |
| Kõrgus | 56.9 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 182.2 × 57 × 281 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.005984 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.35 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 8 cm |
| Transpordipakendi laius | 22 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 34 cm |
| Muud andmed | |
| Product colour | White |
| Security algorithms | WPA2-Enterprise/WPA2-Personal/WPA3-Enterprise/WPA3-Personal/WPA-Enterprise/WPA-Personal |
| Reset button | Jah |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| 2.4 GHz | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| IP address filtering | Jah |
| Series | Omada |
| IEEE 802.11ax | Jah |
| WPA3 | Jah |
| Wi-Fi 6 | Jah |
| Unit Box Length | 0.34 |
| Summary | TP-Link Omada AX1800 Indoor/Outdoor Wi-Fi 6 Access Point. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 1800 Mbit/s. Security algorithms: WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White |
| Unit Calculated Weight | 1.46 kg |
| Product Net Weight | 1.35 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.006851 cubm |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Bluetooth 5.2 | Jah |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.22 |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Antennas quantity | 2 |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| LED indicators | Jah |
| Placement | Pole,Wall |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 1 |
| 802.1X (EAP-MD5, EAP-TLS, EAP-TTLS and EAP-PEAP) | Jah |
| Frequency Band | 2.4 - 5 GHz |
| Maximum data transfer rate | 1800 Mbit/s |
| Number of users | 1020 user(s) |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||