Wall-mounted WiFi 7 AP with 6 spatial streams and 6 GHz support tailored for home builders with seamless installation options.
| Tootja | UBIQUITI |
| Tootekood | U7-PRO-WALL |
| EAN | 810084695548 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://eu.store.ui.com/eu/en/pro/products/u7-pro-wall |
| .: Üldised omadused :. | |
| 5 GHz | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Toimimine :. | |
| MIMO | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11a | Jah |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| IEEE 802.11b | Jah |
| IEEE 802.11g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4 GHz - 6 GHz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/Industry Canada (IC) |
| Sustainability compliance | Jah |
| Funktsioonid | |
| 6 GHz | Jah |
| Mudeli originaalnimi | UBIQUITI U7 Pro Wall |
| Muud funktsioonid | |
| Saatevõimsus | 26 dBm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.58 kg |
| Brutokaal | 0.78 kg |
| Laius | 103 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 36 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 150 x 103 x 36 mm |
| Toote kaal | 580 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.002306 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.78 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 7.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 15 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 20.5 cm |
| Muud andmed | |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11be/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.1Q/IEEE 802.3at |
| Summary | Ubiquiti U7 Pro Wall. 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, Maximum data transfer rate: 5700 Mbit/s. Security algorithms: PPSK, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3. Ethernet LAN data rates: 2500 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 22 W |
| Unit Calculated Weight | 0.875 kg |
| Product Net Weight | 0.58 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.004131 cubm |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Wi-Fi 7 | Jah |
| Security algorithms | PPSK/WPA/WPA2/WPA3/WPA-Enterprise/WPA-PSK |
| Reset button | Jah |
| Recommended usage | Indoor |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Mounting kit | Jah |
| 2.4 GHz | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Product colour | White |
| VLAN support | Jah |
| Rate limiting | Jah |
| IEEE 802.11ax | Jah |
| WPA3 | Jah |
| Wi-Fi 6 | Jah |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| CnCode | 85176200 |
| Wi-Fi 6e | Jah |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Spatial streams | 6 |
| Throughput data rate | 5764 Mbit/s |
| DC voltage range | 44 - 57 V |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| LED indicators | Jah |
| Placement | Wall |
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Frequency Band | 2.4 - 6 GHz |
| Housing material | Aluminium,Polycarbonate (PC) |
| Maximum data transfer rate | 5700 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||