Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Upgrade Your Desktop with Advanced AC WiFi
AC600 Wireless Dual Band PCI Express Adapter
WiFi for All Your Online Needs
Archer T2E provides your PC with WiFi capability and receives WiFi signals on two separate bands. It can even work as a WiFi hotspot, sharing internet with other WiFi devices. Choose 2.4 GHz for browsing, email and social media, or switch to 5 GHz for gaming and streaming.
Broader Coverage with High-Gain Antenna
Powerful signal-boosting high-gain antenna significantly extends your existing WiFi reception, allowing you to enjoy fast and uninterrupted 4K streaming and smooth gaming.
Improved Security with WPA3
The latest WiFi security protocols bring new capabilities to improve cybersecurity, safeguarding your home WiFi. It provides more secure and individualized encryption for personal password safety and enhanced protection against brute-force attacks.
Adjustable,
Multi-Directional Antenna
Adjust the antenna to the perfect position to suit any
environment. Replace the detachable antenna with a
diverse range of indoor or directional antennae to
further enhance your wireless coverage.
Flexible Design, Easy Setup
Standard and low profile brackets let you find the optimal bracket for your tower. With 3 simple steps, enjoy fast WiFi after a quick, hassle-free installation.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | ARCHER T2E |
| EAN | 6935364006518 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Adapter |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/au/home-networking/pci-adapter/archer-t2e/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Töörežiimid | Infrastruktuuri režiim |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| .: Disain :. | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Transmitting power (CE) | 23 dBm |
| Saatja võimsus (CE) | 23 dbm |
| Transmitting power (FCC) | 18 dBm |
| Saatja võimsus (FCC) | 18 dbm |
| Komponent | PC |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| .: Mälu :. | |
| Component for | PC |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 433 Mbit/s |
| Hostiliides | PCI Express |
| Liides | WLAN |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Liides | WLAN |
| Turvalisus | |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| Antenn | |
| Antenna design | External |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| IEEE 802.11 b/g | Jah |
| IEEE 802.11a | Jah |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4GHz; 5GHz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Vastavussertifikaadid | RoHS, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), CE |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| GPS-i tulemuslikkus | |
| Antenn | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Saatevõimsus | 18 dBm |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 11,54,200,433 Mbit/s |
| Andmeedastuskiirus | 600 Mbps |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | PCI Express |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 120,8 mm |
| Laius | 120.8 mm |
| Sügavus | 78.5 mm |
| Kõrgus | 21.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 120.8 × 78.5 × 21.5 mm |
| Sügavus | 78,5 mm |
| Kõrgus | 21,5 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Paigaldusklambrid kaasa arvatud | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Vahendite CD | Jah |
| Pakendi sügavus | 152,5 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 201,5 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 41,5 mm |
| Pakendi kaal | 160 g |
| Muud andmed | |
| Security algorithms | WEP/WPA/WPA2/WPA2-PSK/WPA3/WPA-PSK |
| Resource CD | Jah |
| Quick installation guide | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Antenna | Jah |
| Mounting brackets included | Jah |
| WPA3 | Jah |
| MIMO Support | Jah |
| Unit Calculated Volume | 0.0012 cubm |
| Operating modes | Infrastructure mode |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Product colour | Black/Silver |
| Summary | TP-Link Archer T2E. Internal. Connectivity technology: Wireless, Host interface: PCI Express, Interface: WLAN. Maximum data transfer rate: 433 Mbit/s, Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz). Product colour: Black, Silver |
| Unit Calculated Weight | 0.18 kg |
| Product Net Weight | 0.08 kg |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Internal | Jah |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 10 Education/Windows 10 Education x64/Windows 10 Enterprise/Windows 10 Enterprise x64/Windows 10 Home/Windows 10 Home x64/Windows 10 IOT Core/Windows 10 IoT Enterprise/Windows 10 Pro/Windows 10 Pro x64/Windows 10 x64 |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Maximum data transfer rate | 433 Mbit/s |
| Modulation | 16-QAM/256-QAM/64-QAM/CCK/DBPSK/DQPSK/OFDM |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 152.5 mm |
| Package height | 41.5 mm |
| Package weight | 160 g |
| Package width | 201.5 mm |
| PCIE | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| WLAN data transfer rates supported | 11/200/433/54 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||