Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Travel Light. Surf Fast.
AX1500 Wi-Fi 6 Travel Router
Enjoy Flawless Connection Everywhere
TL-WR1502X, with its versatile modes including Router, USB Tethering, 3G/4G USB Modem, Hotspot, Access Point, Range Extender, and Client, enables flexible WiFi setup for homes, hotel stays, and travel.
Impressively Fast. Impossibly Light.
Merging WiFi 6 technology, TL-WR1502X delivers 1.5 Gbps Wi-Fi speeds for uninterrupted video streaming, downloading, and online gaming all at the same time.
24/7 Secure Surfing with VPN Encryption
VPN Clients and Server Supported
Supporting OpenVPN and WireGuard®, TL-WR1502X maintains your network's privacy and security, whether you're working remotely abroad or using public WiFi. This device can simultaneously run a VPN and regular internet connections, offering protection and flexibility.
Your Tacit Companion on the Road
Say Goodbye to Messy Files and Cable Clutter
- Your Digital Filing Cabinet
By plugging into an external drive, keep all your important files in one secure hub accessible to every device on your network.
- Your Flexible Mobile Router
The Type-C interface let you flexibly turn it into a mobile router with a power bank. And, you can charge other devices with the same cable you use to charge the router.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-WR1502X |
| EAN | 4895252503449 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Router |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/en/home-networking/wifi-router/tl-wr1502x/ |
| Seadme tüüp | Portable router |
| .: Üldised omadused :. | |
| Turvaalgoritmid | WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Personal |
| .: Disain :. | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| Märgutuli | Jah |
| Toote tüüp | Kaasaskantav ruuter |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| Pordi aktiveerimine | Jah |
| Port triggering | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Portide suunamine | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Turvalisus | |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| WPS-nupp | Jah |
| Tulemüür | SPI Firewall |
| Antenn | |
| Antenna design | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 1201 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1500 Mbit/s |
| Wi-Fi laineala | 5 GHz: 1201 Mbps; 2.4 GHz: 300 Mbps |
| WiFi andmeedastuskiirused | 1500 Mbps |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| DHCP-server | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12V/1.5A,External DC power adapter |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 1 |
| Funktsioonid | |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 1200 Mbps |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 104 mm |
| Laius | 104 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 104 × 90 × 28 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Height | 0.125 |
| Wi-Fi 6 | Jah |
| WLAN data transfer rate (second band) | 1201 Mbit/s |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Firewall security | SPI Firewall |
| DHCP server | Jah |
| DHCP client | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| WPS push button | Jah |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Security algorithms | WPA2-Enterprise/WPA2-PSK/WPA3-Personal/WPA-Enterprise |
| Units per Shipping Box | 1 |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| Dynamic DNS (DDNS) | Jah |
| WLAN data transfer rate (max) | 1500 Mbit/s |
| Port forwarding | Jah |
| 3G/4G USB modem compatibility | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Product colour | Black |
| Summary | TP-Link AX1500 Wi-Fi 6 Travel Router. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN data transfer rate (max): 1500 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Security algorithms: WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Personal, Firewall security: SPI Firewall. Product type: Portable router, Product colour: Black. Antenna design: Internal |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Calculated Weight | 0.45 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001575 cubm |
| Product Net Weight | 0.153 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Indication light | Jah |
| Power source type | USB |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Firewall | Jah |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Output current | 1.5 A |
| Output Voltage | 12 V |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| USB 2.0 | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||