Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Faster and Smoother
with 4G+ Speed and
Dual Band WiFi
4G+ Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router
Plug Your Nano SIM Card and Play
Fully compatible with FDD-LTE and TDD-LTE to work with most service providers worldwide. Insert a nano SIM card and turn on the router to share your 4G LTE network with multiple Wi-Fi devices.
Get Wi-Fi Where You Need It
Enjoy unmatched convenience and versatility and the utilize fast and stable Wi-Fi, whether you're at home or working remote.
Extra Fast 4G+ Cat 6 Speed for Reliable Wi-Fi
MB230-4G supports the 4G+ Cat 6, which uses Carrier Aggregation technology, to achieve superfast LTE speeds up to 300 Mbps download and 50 Mbps upload. It can also share a dual band Wi-Fi network for gaming, streaming, and more.
Share the WiFi with Friends
An remarkable number of wireless gadgets are compatible with this 4G router without any issues. Up to 64 simultaneous connections for tablets, laptops, mobile phones, and other devices.
Full with Strong and Stable Signal
Internal high gain antennas strengthen the WiFi signal, extend the range of connection establishment, and boost the sensitivity of the router.
Available WAN Connection Backup
With a fully functional WAN/LAN port, MB230-4G can work as a router which is compatible with cable, fiber, and DSL modems, or provide internet for wired devices. The reliable access is for up to 64 devices Simultaneously.
Easy Setup and Management via MERCUSYS App
Set up and manage your Wi-Fi through the MERCUSYS app from your smartphone (Android, iOS).
| Tootja | MERCUSYS |
| Tootekood | MB230-4G |
| EAN | 6957939001827 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Router |
| Tootja koduleht | https://www.mercusys.com/uk/product/details/mb230-4g |
| Seadme tüüp | Desktop/pole router |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Võrgustumine :. | |
| Port triggering | Jah |
| Mobile network generation | 4G |
| 3G-standardid | HSPA/HSPA+/UMTS |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| Turvalisus | |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| Antenn | |
| Antenna design | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11a/b/g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4/5 GHz |
| Protokollid | |
| DHCP | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 1 |
| IEEE 802.3ac | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | MB230-4G |
| Mobiilivõrk | |
| 4G | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 1200 Mbps |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.3 kg |
| Brutokaal | 0.525 kg |
| Laius | 95 mm |
| Sügavus | 61.05 mm |
| Kõrgus | 165.97 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 95×61.05×165.97 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.003003 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.525 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 21 cm |
| Transpordipakendi laius | 13 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 11 cm |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 12 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Length | 0.11 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Quick installation guide | Jah |
| Dual SIM support | Ei |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| WPA3 | Jah |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Receiver sensitivity | 11g 6Mbps: -95dBm; 11g 54Mbps: -77dBm; 11n HT20 MCS7: -74dBm; 11n HT40 MCS7: -71dBm; 11a 6Mbps: -92dBm; 11a 54Mbps: -75dBm; 11ac VHT20 MCS8: -70dBm; 11ac VHT40 MCS9: -65dBm; 11ac VHT80 MCS9: -61dBm |
| LAN \ WAN ports | 1 |
| Port-based Network Access Control (PNAC) | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| DHCP server | Jah |
| DMZ support | Jah |
| System event log | Jah |
| WPS push button | Jah |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Product Net Weight | 0.3 kg |
| Security algorithms | 64-bit WEP/WPA2-PSK/WPA3-SAE/WPA-PSK |
| Firmware upgradeable | Jah |
| Dynamic DNS (DDNS) | Jah |
| WAN connection type | RJ-45 |
| WLAN data transfer rate (max) | 1200 Mbit/s |
| Reset button | Jah |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Port forwarding | Jah |
| 3G/4G USB modem compatibility | Jah |
| SIM card slot | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Product colour | White |
| Summary | Mercusys 4G+ Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router. WAN connection type: RJ-45. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN data transfer rate (max): 1200 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). Mobile network generation: 4G, 3G standards: HSPA, HSPA+, UMTS, 4G standard: LTE-TDD & LTE-FDD. Security algorithms: 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Unit Calculated Weight | 0.625 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.003658 cubm |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Indication light | Jah |
| Power source type | DC |
| SIM card type | NanoSIM |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| 3G bands supported | 2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1800/2100/2300/2600/700/800/850/900 MHz |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Firewall | Jah |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Output current | 1 A |
| Output Voltage | 12 V |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| VoIP Protocols | IPv4, IPv6 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||