Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TP-Link Archer BE230. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN edastuskiirus (max): 2882 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 1000,2500 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Andmevoogude arv: 4x4. Turvaalgoritmid: WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | ARCHERBE230 |
| EAN | 4895252503685 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Router |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/us/home-networking/wifi-router/archer-be230/ |
| Seadme tüüp | Tabletop router |
| .: Üldised omadused :. | |
| Integreeritud FTP server | Jah |
| Modulatsioon | 4096-QAM, OFDMA |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Vanemlik kontroll | Jah |
| .: Disain :. | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Toote värv | Black |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| Port triggering | Jah |
| Pordi aktiveerimine | Jah |
| Support Samba (storage) | Jah |
| Tugi Samba (salvestusruum) | Jah |
| Meediaserver | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Külalise juurdepääs | Jah |
| Portide suunamine | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 1000,2500 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB 3.0 | Jah |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Turvalisus | |
| DDoS kaitse | Jah |
| IP-aadresside filtreerimine | Jah |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| VPN-tugi | • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP VPN Server • WireGuard VPN Server |
| WPS-nupp | Jah |
| Tulemüür | Jah |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| Antenn | |
| Antenna design | External |
| Antennide arv | 4 |
| Antennide arv | 4 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 2882 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 688 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (max) | 2882 Mbit/s |
| Wi-Fi laineala | 2.4/5 GHz |
| WiFi andmeedastuskiirused | 3600 Mbps |
| Protokollid | |
| DHCP-server | Jah |
| DMZ-tugi | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Vastavussertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| MU-MIMO technology | Jah |
| Tehnoloogia MU-MIMO | Jah |
| Andmevoogude arv | 4x4 |
| Töötab Google Assistant'iga | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 3 |
| Ergonoomika | |
| On/off nupp | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Mudeli originaalnimi | Archer BE230 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.8 kg |
| Brutokaal | 1.45 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 6 |
| Pakendi maht | 0.009669 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 8.7 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 32 cm |
| Transpordipakendi laius | 37 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 49 cm |
| Muud andmed | |
| Security algorithms | WPA/WPA2/WPA2-Enterprise/WPA3/WPA-Enterprise |
| Firmware upgradeable | Jah |
| Reset button | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jah |
| VPN support | - OpenVPN Server<br/> - PPTP VPN Server<br/> - L2TP VPN Server<br/> - WireGuard VPN Server |
| WPS push button | Jah |
| DMZ support | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| DHCP server | Jah |
| Guest access | Jah |
| IP address filtering | Jah |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Built-in FTP server | Jah |
| LAN \ WAN ports | 1 |
| Parental control | Jah |
| WPA3 | Jah |
| 2.5GbE | 1 |
| Unit Box Height | 0.235 |
| Unit Box Length | 0.345 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 85176200 |
| Wi-Fi 7 | Jah |
| Units per Shipping Box | 6 |
| Unit Calculated Volume | 0.009669 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.45 kg |
| Summary | TP-Link Archer BE230. WAN connection type: RJ-45. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN data transfer rate (max): 2882 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 1000,2500 Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). Number of data streams: 4x4. Security algorithms: WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Product colour | Black |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| SIM card slot | Ei |
| 3G/4G USB modem compatibility | Ei |
| Port forwarding | Jah |
| WLAN data transfer rate (max) | 2882 Mbit/s |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Dynamic DNS (DDNS) | Jah |
| WLAN data transfer rate (first band) | 2882 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 688 Mbit/s |
| Media server | Jah |
| DDoS protection | Jah |
| Number of data streams | 4x4 |
| Antennas quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 5 |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Power source type | AC |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Ethernet LAN data rates | 1000/2500 Mbit/s |
| Firewall | Jah |
| Modulation | 4096-QAM/OFDMA |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Output current | 1.5 A |
| Output Voltage | 12 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||