Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.44 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Redefining Wi-Fi
Routers
BE9300 Tri-Band Wi-Fi 7 Router
- Tri-Band WiFi 7 Speeds up to 9214 Mbps
- Five 2.5G Ports
- Enhanced Security with HomeShield
- Powerful CPU
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | ARCHER BE550 |
| EAN | 4895252500141 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Router |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/home-networking/wifi-router/archer-be550/ |
| Seadme tüüp | Tabletop router |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Integreeritud FTP server | Jah |
| Vanemlik kontroll | Jah |
| .: Disain :. | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| LED-indikaatorid | LAN, WAN |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| MIMO | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| Port triggering | Jah |
| Pordi aktiveerimine | Jah |
| Külalisvõrkude arv (6 GHz) | 1 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Portide suunamine | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax)/Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB 3.0 | Jah |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Antenn | |
| Antenna design | Internal |
| Antenni tüüp | Built-in |
| Antennide arv | 6 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 574 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 2880 Mbit/s |
| WLAN andmeedastuskiirus (kolmas laineala) | 5760 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (max) | 9300 Mbit/s |
| Wi-Fi laineala | • 6 GHz: 5760 Mbps • 5 GHz: 2880 Mbps • 2.4 GHz: 574 Mbps |
| WiFi andmeedastuskiirused | 9214 Mbps |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Vastavussertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| MU-MIMO technology | Jah |
| Tehnoloogia MU-MIMO | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12 V ⎓ 3.3 A |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Mudeli originaalnimi | ARCHER BE550 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5764 Mbps |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 76 mm |
| Netokaal | 1.11 kg |
| Brutokaal | 2.29 kg |
| Laius | 76 mm |
| Sügavus | 231.7 mm |
| Kõrgus | 203 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 76 × 231.7 × 203 mm |
| Sügavus | 231,7 mm |
| Kõrgus | 203 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Max kogus transpordipakendis | 4 |
| Pakendi maht | 0.01162 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 9.15 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 31.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 29.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 50 cm |
| Muud andmed | |
| Reset button | Jah |
| Quick installation guide | Jah |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jah |
| DHCP client | Jah |
| Built-in FTP server | Jah |
| Parental control | Jah |
| Mesh support | Jah |
| 2.5GbE | 1/4 |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.275 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| CnCode | 85176200 |
| Wi-Fi 7 | Jah |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.01162 cubm |
| Product Net Weight | 1.11 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.29 kg |
| Summary | TP-Link Archer BE9300 Tri-Band Wi-Fi 7 Router. WAN connection type: RJ-45. Wi-Fi band: Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN data transfer rate (max): 9300 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000,2500 Mbit/s. Product type: Tabletop router, Product colour: Black, LED indicators: LAN, WAN. Compliance certificates: CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Product colour | Black |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| SIM card slot | Ei |
| 3G/4G USB modem compatibility | Ei |
| Port forwarding | Jah |
| Automatic channel selection | Jah |
| WLAN data transfer rate (max) | 9300 Mbit/s |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Dynamic DNS (DDNS) | Jah |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2880 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (third band) | 5760 Mbit/s |
| Number of guest networks (6 GHz) | 1 |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 5 |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LED indicators | LAN,WAN |
| Power source type | DC |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||