Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The STRIKE PRO WIRELESS combines silent Kailh Midnight Pro switches, hot-swappable functionality, and tri-mode connectivity for versatile performance. With dye-sublimated PBT keycaps, per-key RGB lighting, and an ergonomic design featuring a memory foam wrist rest, it offers comfort and customization. The 4200mAh battery, smart scroll wheel, and included accessories make it the ultimate keyboard for work and play.
| Tootja | MSI |
| Tootekood | STRIKE PRO W SILENT US |
| EAN | 4711377270106 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Bluetooth | Jah |
| Muud näitajad | |
| Recommended usage | Gaming |
| Product colour | Black |
| Unit Calculated Weight | 2.2 kg |
| Product Net Weight | 1.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.009853 cubm |
| Units per Shipping Box | 5 |
| CnCode | 84716060 |
| Unit Box Width | 0.195 |
| Unit Box Length | 0.495 |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Windows 11 | Jah |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Wrist rest | Jah |
| Windows 10 | Jah |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Backlight | Jah |
| Backlight colour | RGB |
| Backlight type | RGB LED |
| Tootja koduleht | www.msi.com/Gaming-Gear/STRIKE-PRO-WIRELESS |
| Aku tüüp | Rechargeable |
| Mõõtmed (l x s x k) | 443 x 150 x 41 mm |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2m Braided USB Cable / 1 x Switch & Keycap Puller / Magnetic Memory Foam Wrist Rest / Magnetic USB-C Adapter |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Keyboard features | Keyboard only |
| Power source type | Battery,USB |
| Rechargeable | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Aku mahutavus | 4200 mAh |
| Battery life (max) | 1500 h |
| Battery weight | 100 g |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 443 x 150 x 41 mm mm |
| Keyboard weight | 1200 g |
| Mudel | STRIKE PRO WIRELESS |
| Mouse included | Ei |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| USB 2.0 | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
