Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.94 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
HyperX QuadCast 2 - USB Microphone (Black). Tüüp: Taskuhäälingu mikrofon, Mikrofoni tundlikkus: -7,5 dB, Mikrofoni sagedus: 20 - 20000 Hz. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: 3,5 mm (1/8"), USB-pistmiku tüüp: USB tüüp A. Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 3 m, Päritoluriik: Hiina, Tai. Toiteallikas: USB. Pakendi sisu: HyperX QuadCast 2 USB Microphone, 3m USB-C to USB-C cable, USB-C to USB-A adapter, Quick Start...
| Tootja | HyperX |
| Tootekood | 872V1AA |
| EAN | 197497651058 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Podcast microphone |
| Tootja koduleht | https://www8.hp.com |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| Tüüp | Taskuhäälingu mikrofon |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Seadme liides | 3,5 mm (1/8") |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB port | Jah |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Diskreetimissagedus | 96 kHz |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Pakendi sisu | HyperX QuadCast 2 USB Microphone, 3m USB-C to USB-C cable, USB-C to USB-A adapter, Quick Start Guide. |
| Toide | |
| Toiteallikas | USB |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni harmoonmoonutus (THD) | 0,05 protsenti |
| Bitisagedus | 24 bitti |
| Mikrofoni signaal-müra suhe (SNR) | 100 dB |
| Mikrofoni suunatüüp | Cardioid/Bidirectional/Omnidirectional microphone |
| Mikrofoni sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -7,5 dB |
| Mikrofonisisendi näivtakistus | 32 Ω |
| Funktsioonid | |
| UNSPSC-kood | 52161520 |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina, Tai |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Komplektis pop filter | Jah |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 6 |
| Microphone direction type | Cardioid/Bidirectional/Omnidirectional microphone |
| Sample rate | 96 kHz |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.27 |
| Unit Box Width | 0.155 |
| CnCode | 85181000 |
| Unit Calculated Volume | 0.006161 cubm |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 0.05 % |
| Unit Calculated Weight | 1.44 kg |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 100 dB |
| Summary | HyperX QuadCast 2 - USB Microphone (Black). Type: Podcast microphone, Microphone sensitivity: -7.5 dB, Microphone frequency: 20 - 20000 Hz. Connectivity technology: Wired, Device interface: 3.5 mm (1/8"), USB connector type: USB Type-A. Product colour: Black, Cable length: 3 m, Country of origin: China, Thailand. Power source: USB. Packaging content: HyperX QuadCast 2 USB Microphone, 3m USB-C to USB-C cable, USB-C to USB-A adapter, Quick Start... |
| Product colour | Black |
| Product Net Weight | 0.816 kg |
| Pop-filter included | Jah |
| Country of origin | China/Thailand |
| Packaging content | HyperX QuadCast 2 USB Microphone, 3m USB-C to USB-C cable, USB-C to USB-A adapter, Quick Start Guide. |
| USB connector type | USB Type-A |
| Bit rate | 24 bit |
| Connectivity Technology | Wired |
| Device interface | 3.5 mm (1/8") |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone input impedance | 32 Ω |
| Microphone sensitivity | -7.5 dB |
| Power Source | USB |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||