Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Samsung S24F320GAU. Ekraani diagonaal: 61 cm (24"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | LS24F320GAUXEN |
| EAN | 8806095968216 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.samsung.com |
| .: Üldised omadused :. | |
| AMD FreeSync | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Toitevoolu tüüp | External |
| .: Disain :. | |
| Hoidja värv | Must |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Renoveeritud | Ei |
| Ekraan | |
| NTSC coverage (typical) | 72 % |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 61 cm (24") |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Värskenduskiiruse optimeerija | Jah |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Reaktsiooniaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Värvispektri standard | NTSC |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Ekraani heledus (min) | 200 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 60 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| HD tüüp | Full HD |
| Ekraani kuju | Lame |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 52,7 cm |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 29,6 cm |
| HDCP | Jah |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | Ei |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Elektritarbimine (max) | 25 W |
| Toite tüüp | Väline |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 13,4 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 13.4 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energiatõhususe klass (SDR) | D |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Ei ole saadaval |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 13 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| HDCP versioon | 1.4 |
| Kaal (koos jalaga) | 2,4 kg |
| Kokkupandav statiiv | Jah |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Samsung Eye Saver Mode | Jah |
| Toitekaabli pikkus | 1,5 m |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| Pööratav | Ei |
| Kõrguse reguleerimine | Ei |
| Kalde reguleerimine | Ei |
| Pöörlemistelg | Ei |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | S24F320GAU |
| Muud funktsioonid | |
| Automaatne allika lüliti | Jah |
| Auto source switch | Jah |
| Eco Saving Plus | Jah |
| Väljalülitatud taimer pluss | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 540,7 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 36,2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 320,4 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2 kg |
| Laius (koos alusega) | 540,7 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 175,1 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 428,5 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasas alus | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Pakendi sügavus | 363 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 636 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 100 mm |
| Pakendi kaal | 3,8 kg |
| Muud andmed | |
| Tilt adjustment | Ei |
| Stand included | Jah |
| Swivelling | Ei |
| Feet colour | Black |
| Refurbished | Ei |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.63 |
| Unit Box Width | 0.36 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2231951 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2231951/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.02268 cubm |
| Product Net Weight | 2.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.67 kg |
| Summary | Samsung S24F320GAU. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Detachable stand | Jah |
| Flicker-free technology | Jah |
| Refresh rate optimizor | Jah |
| HDCP version | 1.4 |
| Off Timer Plus | Jah |
| Built-in speaker(s) | Ei |
| Energy efficiency class | D |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone out | Ei |
| Screen shape | Flat |
| VESA mounting | Jah |
| Built-in USB hub | Ei |
| Depth (with stand) | 175.1 mm |
| Depth (without stand) | 36.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Height (with stand) | 428.5 mm |
| Height (without stand) | 320.4 mm |
| Height adjustment | Ei |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Package depth | 363 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 3800 g |
| Package width | 636 mm |
| Panel Type | IPS |
| Pivot | Ei |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 5 ms |
| Viewable size, horizontal | 527.04 mm |
| Viewable size, vertical | 296.46 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 2400 g |
| Weight (without stand) | 2000 g |
| Width (with stand) | 540.7 mm |
| Width (without stand) | 540.7 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||