Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
AOC G4 24G4HRE. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must, Punane
| Tootja | AOC |
| Tootekood | 24G4HRE |
| EAN | 4038986142991 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://eu.aoc.com/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | Crosshair |
| Lokaalne hämardamine | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 200 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Disain :. | |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Ilma raamita disain | Jah |
| Esiraami värv | Must |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Must, Punane |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Low Blue Light tehnoloogia | Jah |
| AMD FreeSync värskendussageduse ulatus | 48 - 200 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| VESA Adaptive Sync support | Jah |
| VESA Adaptive Sync tugi | Jah |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| NVIDIA G-SYNC liik | G-SYNC Compatible |
| Low input lag | Jah |
| Motion blur reduction | Jah |
| Dial point | Jah |
| FPS counter | Jah |
| Madalsisendi viivitus | Jah |
| Liikumishägu vähendamine | Jah |
| Valimispunkt | Jah |
| Varjude juhtimine | Jah |
| FPS-i loendur | Jah |
| Ekraan | |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| HDR-toega | Jah |
| Värvihaare DCI-P3 | 94,1 protsenti |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| .: Ekraan :. | |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Reaktsiooniaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Reageerimisaeg (MPRT) | 0,5 ms |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 120,4 protsenti |
| Adobe RGB katvus | 89,9 protsenti |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 30 - 230 kHz |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| HD tüüp | Full HD |
| Pikslite tihedus | 92,56 punkti tolli kohta |
| Pikslitihedus | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 48 - 200 Hz |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 80000000:1 |
| Paneeli tüüp | Fast IPS |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 19 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 18 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 29 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Doesn't contain | Mercury/PVC/BFR |
| Ei sisalda | Elavhõbe, PVC/BFR |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Compliance certificates | CE |
| Vastavussertifikaadid | CE |
| Kaal (koos jalaga) | 3,43 kg |
| Kokkupandav statiiv | Jah |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| OSD-keelte arv | 19 |
| Multimeedia | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ergonoomika | |
| Reguleeritav kõrgus (max) | 13 cm |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Tšehhi keel, Hollandi, Inglise keel, Soome, Prantsuse keel, Saksa keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Horvaatia, Poola, Portugali, Vene keel, Hispaania, Rootsi, Türgi keel, Ukraina keel |
| Pöörlemisnurk | -91 - 91° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -3,5 - 21,5° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Pöörlemistelg | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Front bezel colour | Black |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 540 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 50,6 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 324,8 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,64 kg |
| Laius (koos alusega) | 540 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 177,4 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 434,5 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| DisplayPort kaabli pikkus | 1,8 m |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pakendi sügavus | 126 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 610 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 395 mm |
| Pakendi kaal | 5,63 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Gaming |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Anti-glare screen | Jah |
| Unit Box Height | 0.4 |
| Unit Box Length | 0.61 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| CnCode | 85285210 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2280852 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2280852/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.03172 cubm |
| Product Net Weight | 3.43 kg |
| Unit Calculated Weight | 5.55 kg |
| Summary | AOC G4 24G4HRE. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, Red |
| Product colour | Black,Red |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Tilt angle range | -3.5 - 21.5 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Detachable stand | Jah |
| Frameless design | Jah |
| sRGB coverage (typical) | 120.4 % |
| Flicker-free technology | Jah |
| Low Blue Light technology | Jah |
| Adobe RGB coverage | 89.9 % |
| DCI-P3 coverage | 94.1 % |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Shadow control | Jah |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Adjustable height (max) | 130 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 - 200 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class | E |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Jah |
| Headphone outputs | 1 |
| Local dimming | Jah |
| Number of OSD languages | 19 |
| On Screen Display (OSD) | Jah |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian/Czech/Dutch/English/Finnish/French/German/Italian/Japanese/Korean/Polish/Portuguese/Russian/Simplified Chinese/Spanish/Swedish/Traditional Chinese/Turkish/Ukrainian |
| Screen shape | Flat |
| VESA mounting | Jah |
| Built-in USB hub | Ei |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Depth (with stand) | 177.39 mm |
| Depth (without stand) | 50.62 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 - 230 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 - 200 Hz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Height (with stand) | 434.5 mm |
| Height (without stand) | 324.84 mm |
| Height adjustment | Jah |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 126 mm |
| Package height | 395 mm |
| Package weight | 5630 g |
| Package width | 610 mm |
| Panel Type | Fast IPS |
| Pivot | Jah |
| Pivot angle | -91 - 91 ° |
| Pixel density | 92.56 ppi |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Response Time | 1 ms |
| RMS rated power | 4 W |
| Swivel angle range | -30 - 30 ° |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 3430 g |
| Weight (without stand) | 2640 g |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Width (without stand) | 540 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||