Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.20 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
AOC 27E4U. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Tootja | AOC |
| Tootekood | 27E4U |
| EAN | 4038986182799 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://eu.aoc.com/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Lokaalne hämardamine | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Disain :. | |
| Esiraami värv | Must |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 70000 h |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Kasutaja |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Low Blue Light tehnoloogia | Jah |
| VESA Adaptive Sync support | Jah |
| VESA Adaptive Sync tugi | Jah |
| Ekraan | |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| HDR-toega | Jah |
| .: Ekraan :. | |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Reaktsiooniaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 112,9 protsenti |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| HD tüüp | Full HD |
| Pikslite tihedus | 82 punkti tolli kohta |
| Pikslitihedus | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| HDCP | Jah |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 1 |
| Audiosisend | Jah |
| Audioväljund | Jah |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| PC Audio sisend | Jah |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB Type-B |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Energiatõhususe klass (SDR) | C |
| Energiatõhususe klass (HDR) | D |
| Energy efficiency class (HDR) | D |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 13 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 16 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| HDCP versioon | 1.4 |
| Sustainability certificates | EPEAT Gold/TCO |
| Doesn't contain | Mercury/PVC/BFR |
| Ei sisalda | Elavhõbe, PVC/BFR |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Gold, TCO |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Compliance certificates | CE |
| Vastavussertifikaadid | CE |
| Ähmasuse määr | 25 protsenti |
| Haze rate | 25 % |
| Kaal (koos jalaga) | 5,65 kg |
| Kokkupandav statiiv | Jah |
| Kontrastisuhe | 1500:1 |
| Toitekaabli pikkus | 1,8 m |
| Multimeedia | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Ergonoomika | |
| Reguleeritav kõrgus (max) | 15 cm |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | 0 - 175° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -5 - 30° |
| Pöörlemistelg | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Front bezel colour | Black |
| Pinna kõvadus | 3H |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,55 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| DisplayPort kaabli pikkus | 1,8 m |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pakendi sügavus | 139 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 730 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 480 mm |
| Pakendi kaal | 7,95 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,TUV Ergo,EAC,FCC |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Consumer |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Swivelling | Jah |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Anti-glare screen | Jah |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Unit Box Height | 0.48 |
| Unit Box Length | 0.73 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| EPREL Version Number | 4 |
| EPREL Registration Number | 2314158 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2314158/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.04906 cubm |
| Product Net Weight | 5.65 kg |
| Unit Calculated Weight | 8.1 kg |
| Summary | AOC 27E4U. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -5 - 30 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Detachable stand | Jah |
| sRGB coverage (typical) | 112.9 % |
| Flicker-free technology | Jah |
| Low Blue Light technology | Jah |
| HDCP version | 1.4 |
| Surface hardness | 3H |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Adjustable height (max) | 150 mm |
| Backlight type | W-LED |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class | C |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Jah |
| Headphone outputs | 1 |
| Local dimming | Jah |
| PC Audio in | Jah |
| Screen shape | Flat |
| VESA mounting | Jah |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Audio Input | Jah |
| Audio Output | Jah |
| Built-in USB hub | Jah |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,TUV Ergo,EAC,FCC |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Height adjustment | Jah |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 139 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package weight | 7950 g |
| Package width | 730 mm |
| Panel Type | IPS |
| Pivot | Jah |
| Pivot angle | -90 - 90 ° |
| Pixel density | 82 ppi |
| Pixel Pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Power cable length | 1.8 m |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Response Time | 4 ms |
| RMS rated power | 4 W |
| Swivel angle range | 0 - 175 ° |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 5650 g |
| Weight (without stand) | 3550 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||