Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.91 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The MSI ARSENAL GAMING (MAG) series is engineered to give gamers the edge they need to dominate on the virtual battlefield. Inspired by the rugged durability and unwavering reliability of military-grade equipment, the MAG series is built to provide an unwavering defense in every gaming scenario.
However, MAG isn't just about performance; it's a design language that conveys ruggedness and toughness, embodying the very essence of the MAG style. For gamers who are determined to dominate their digital battlegrounds, the MAG series is here to stand with you, establishing the ultimate defense.
| Tootja | MSI |
| Tootekood | MAG 255XF |
| EAN | 4711377251204 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.msi.com/Monitor/MAG-255XF |
| .: Üldised omadused :. | |
| AMD FreeSync | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 300 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Toimimine :. | |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 24.5 " |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 62.23 cm |
| HD tüüp | Full HD |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Ekraani pind | Matt |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| On/off nupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | MAG 255XF |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Gaming |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Tilt adjustment | Jah |
| Feet colour | Black |
| Anti-glare screen | Jah |
| Colour Gamut | 90 % |
| Unit Box Height | 0.41 |
| Unit Box Length | 0.63 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| CnCode | 85285291 |
| EPREL Version Number | 3 |
| EPREL Registration Number | 2120211 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2120211/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.031 cubm |
| Product Net Weight | 3.24 kg |
| Unit Calculated Weight | 5.3 kg |
| Summary | MSI MAG 255XF. Display diagonal: 62.2 cm (24.5"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display surface: Matt, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -5 - 20 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Frameless design | Jah |
| sRGB coverage (typical) | 120 % |
| Flicker-free technology | Jah |
| Low Blue Light technology | Jah |
| Adobe RGB coverage | 87 % |
| DCI-P3 coverage | 80 % |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Built-in speaker(s) | Ei |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DVI port | Ei |
| Energy efficiency class | E |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone out | Jah |
| Headphone outputs | 1 |
| On Screen Display (OSD) | Jah |
| Screen shape | Flat |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| TV tuner integrated | Ei |
| VESA mounting | Jah |
| 3D | Ei |
| Audio Input | Ei |
| Built-in USB hub | Ei |
| Colour depth | 8 bit |
| Depth (with stand) | 220.1 mm |
| Depth (without stand) | 66.4 mm |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Height (with stand) | 418.5 mm |
| Height (without stand) | 326.9 mm |
| Height adjustment | Ei |
| Horizontal scan range | 53.28 - 333 kHz |
| Package weight | 5130 g |
| Panel Type | Rapid IPS |
| Pixel Pitch | 0.2832 x 0.2802 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 0.5 ms |
| Vertical scan range | 48 - 900 Hz |
| Viewable size, horizontal | 543.744 mm |
| Viewable size, vertical | 302.616 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 3240 g |
| Width (with stand) | 557.1 mm |
| Width (without stand) | 557.1 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||