Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.06 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Samsung M70F. Ekraani diagonaal: 81,3 cm (32"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 2.0. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | LS32FM700UUXDU |
| EAN | 8806097328230 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.samsung.com/uk/monitors/smart/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | Game Bar 2.0, Smart Calibration |
| AMD FreeSync | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Disain :. | |
| Hoidja värv | Must |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Nutikas |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Puudutage vaadet | Jah |
| Rakenduse SmartThings tugi | Jah |
| Mängu funktsioonid | Super Ultrawide GameView |
| Mitmevaateline | Jah |
| Helipeegeldus | Jah |
| Adaptive picture | Jah |
| TV Plus | Jah |
| SmartThings app support | Jah |
| Tap view | Jah |
| Ekraan | |
| NTSC coverage (typical) | 72 % |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| .: Ekraan :. | |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Reaktsiooniaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Värvispektri standard | NTSC |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Ekraani heledus | 240 cd/m² |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani kuju | Lame |
| Paneeli tüüp | VA |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 69,7 cm |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 39,2 cm |
| HDCP | Jah |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 1 miljard värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 0 |
| Mini DisplayPort arv | 0 |
| USB Power Delivery kuni | 65 W |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 0 |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Kõrvaklapi väljund | Ei |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB tüüp-C |
| USB-jaoturi versioon | 2.0 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 0 |
| .: Tarkvara :. | |
| Virtuaalne abiline | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Kiirlaadimine | Jah |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 150 W |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 32 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 32 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 60 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 60 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Pildi suurus | Y |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Kaal (koos jalaga) | 6,5 kg |
| Anynet+ süsteem (HDMI-CEC) | Jah |
| Kontrastisuhe | 3000:1 |
| Mängurežiim | Jah |
| Samsung Eye Saver Mode | Jah |
| Toitekaabli pikkus | 1,5 m |
| TV-tuuner | |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | Ei ole toetatud |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Works with Samsung Bixby | Jah |
| Töötab rakendusega Samsung Bixby | Jah |
| Multimeedia | |
| Kohanduv müra leviku tõkestamine (ASC) | Jah |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Nutiteler | |
| Sound mirroring | Jah |
| Universaalne juhend | Jah |
| Far-field häälsuhtlus | Jah |
| Ekraanipeegeldus | Jah |
| Ergonoomika | |
| Nutikas kalibreerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | Ei |
| Juhtmehaldus | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -2 - 20° |
| Ekraanikuva (OSD) | Ei |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | M70F |
| Muud funktsioonid | |
| Wireless display | Jah |
| Minu sisu | Jah |
| Valitud turgudel sisaldub mängukeskus/mänguriba | KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU |
| Auto source switch+ | Jah |
| Tööruum | Jah |
| Virtuaalne AIM-punkt | Jah |
| Virtual AIM point | Jah |
| Traadita ekraan | Jah |
| Multi View | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 716,1 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 41,8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 424,5 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,4 kg |
| Laius (koos alusega) | 716,1 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 193,5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 517 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Jala tüüp | Lihtne stend |
| Kaasas alus | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Pakendi sügavus | 487 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 842 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 133 mm |
| Pakendi kaal | 8,4 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | Windows 11 |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Smart |
| Tilt adjustment | Jah |
| Cable management | Jah |
| Stand included | Jah |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB hub version | 2.0 |
| Number of upstream ports | 1 |
| Feet colour | Black |
| Wall mountable | Jah |
| Screen mirroring | Jah |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB power delivery | Jah |
| Workspace | Jah |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2244060 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2244060/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.052416 cubm |
| Product Net Weight | 6.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 8.4 kg |
| Product colour | Black |
| Brand specific technologies | Game Bar 2.0,Smart Calibration |
| Remote control included | Jah |
| Tilt angle range | -2 - 20 ° |
| Fast charging | Jah |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Flicker-free technology | Jah |
| HDCP version | 2.2 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Stand type | Simple stand |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Jah |
| Far-field voice interaction | Jah |
| Gaming Hub/Game Bar included on selected markets | KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU |
| Smart calibration | Jah |
| Universal guide | Jah |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Jah |
| Long Description | Samsung M70F. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 2.0. VESA mounting. Product colour: Black |
| Bullet Points | <ul><li>4K UHD resolution enhances even fine details in images and videos.</li><li>AI Picture Optimiser adapts the visuals to help you work on documents with comfort.</li><li>Copilot simplifies the search. With personalised recommendations tailored to your vibe.</li></ul> |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Digital signal format system | Not supported |
| Energy efficiency class | F |
| Game mode | Jah |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone out | Ei |
| On Screen Display (OSD) | Ei |
| Screen shape | Flat |
| VESA mounting | Jah |
| Built-in microphone | Ei |
| Built-in USB hub | Jah |
| Certification | Windows 11 |
| Depth (with stand) | 193.5 mm |
| Depth (without stand) | 41.8 mm |
| Display brightness | 240 cd/m² |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Height (with stand) | 517 mm |
| Height (without stand) | 424.5 mm |
| Height adjustment | Ei |
| Image Size | Y |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Package depth | 487 mm |
| Package height | 133 mm |
| Package weight | 8400 g |
| Package width | 842 mm |
| Panel Type | VA |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 4 ms |
| RMS rated power | 20 W |
| Viewable size, horizontal | 697.306 mm |
| Viewable size, vertical | 392.234 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 6500 g |
| Weight (without stand) | 5400 g |
| Width (with stand) | 716.1 mm |
| Width (without stand) | 716.1 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||