Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | MS-D1ST-04 |
| EAN | 8716309135405 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://gembird.com/item.aspx?id=13540 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 340x420x55 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.009768 cubm |
| Mounting kit | Jah |
| Fits screens sized | 13-32" |
| Number of screens | 1 |
| Maximum Weight Capacity | 8 kg |
| Unit Box Height | 0.055 |
| Unit Box Length | 0.42 |
| Unit Box Width | 0.34 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product Net Weight | 3 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.06 kg |
| Summary | Gembird MS-D1ST-04. Mounting: Freestanding, Maximum weight capacity: 8 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Swivel angle range: 90 - -90°, Tilt angle range: 45 - -45°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | 45 - -45 ° |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Rotating | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Cable management | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Freestanding |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| 75 mm x 75 mm | Jah |
| Housing material | Plastic/Steel |
| Max. weight | 8 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 418 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package width | 335 mm |
| Swivel angle range | 90 - -90 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||