Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | ONKRON |
| Tootekood | D208E-B |
| EAN | 4262392440062 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://onkron-uk.co.uk/products/onkron-monitor-mount-2-monitors-monitor-arm-2-monitors-13-34-inch-swivel-tilt-8kg-x2-min-vesa-75x75-max-vesa-100x100-desk-mount-black-d208e?_pos=1&_psq=D208E-B&_ss=e&_v=1.0 |
| Muud andmed | |
| Tilt angle range | -45 - 45 ° |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.465 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.009792 cubm |
| Product Net Weight | 3.8 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.3 kg |
| Summary | ONKRON D208E-B. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 16 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 86.4 cm (34"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Tilt angle range: -45 - 45°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Maximum Weight Capacity | 16 kg |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Maximum screen size | 34 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 80 mm |
| Desk thickness (min) | 10 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Height adjustment type | Manual |
| Number of screens | 2 |
| Fits screens sized | 13"- 34" |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Swivel angle | 180 ° |
| Swivelling | Jah |
| Cable management | Jah |
| Number of displays supported | 2 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Steel |
| Max. weight | 8 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 153 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 3800 g |
| Package width | 470 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||