Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
ONKRON Desk Mount for four Monitors 13"- 32", tilt-swivel, with rotation, max 8 kg (x4), VESA up to 100x100
| Tootja | ONKRON |
| Tootekood | D421E-B |
| EAN | 4603728440910 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://onkron-uk.co.uk/products/d421e-b?_pos=1&_psq=D421E-B&_ss=e&_v=1.0 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 439 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kõrgus | 988 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.02032 cubm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height adjustment range | 220 - 440 mm |
| Fits screens sized | 13"- 32" |
| Number of screens | 4 |
| Maximum Weight Capacity | 32 kg |
| Unit Box Height | 0.155 |
| Unit Box Length | 0.515 |
| Unit Box Width | 0.22 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 3 |
| Rotating | Jah |
| Product Net Weight | 6 kg |
| Unit Calculated Weight | 7.03 kg |
| Summary | ONKRON D421E-B. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 32 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Tilt angle range: -90 - 90°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -90 - 90 ° |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Swivel angle | 180 ° |
| Swivelling | Jah |
| Number of displays supported | 4 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Steel |
| Max. weight | 8 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package weight | 6700 g |
| Package width | 525 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||