Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
ONKRON Desk Mount for Monitor 13"- 34", tilt-swivel, with rotation, max 10 kg, VESA up to 100x100
| Tootja | ONKRON |
| Tootekood | G90-B |
| EAN | 4603728443492 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://onkron-uk.co.uk/products/onkron-vesa-monitor-mount-table-monitor-arm-1-monitor-swivel-for-13-34-inch-screens-2-10-kg-min-vesa-75x75-max-vesa-100x100-table-mount-g90-b-black?_pos=1&_psq=G90&_ss=e&_v=1.0 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 5 year(s) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 117 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 480 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 2.88 kg |
| Fits screens sized | 13"- 34" |
| Number of screens | 1 |
| Maximum Weight Capacity | 10 kg |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.44 |
| Unit Box Width | 0.2 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.01291 cubm |
| Product Net Weight | 2.6 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Summary | ONKRON G90. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 10 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 86.4 cm (34"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Tilt angle range: -90 - 45°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -90 - 45 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Maximum screen size | 34 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Clamp included | Jah |
| Maximum weight capacity (per display) | 10 kg |
| Swivel angle | 360 ° |
| Swivelling | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| 200 mm x 100 mm | Jah |
| Housing material | Aluminium/Plastic/Stainless steel/Steel |
| Max. weight | 10 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 2600 g |
| Package width | 445 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||