Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.37 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | ONKRON |
| Tootekood | G130-B |
| EAN | 4262392442189 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://onkron-uk.co.uk/products/g130-b?_pos=1&_psq=G130-B&_ss=e&_v=1.0 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 180 ° |
| Muud andmed | |
| Summary | ONKRON G130-B. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 27 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 144.8 cm (57"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 200 x 200 mm. Height adjustment, Tilt angle range: -20 - 60°. Product colour: Black |
| Number of screens | 1 |
| Maximum Weight Capacity | 27 kg |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.44 |
| Unit Box Width | 0.25 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 3 |
| Unit Calculated Volume | 0.01656 cubm |
| Product Net Weight | 5.9 kg |
| Unit Calculated Weight | 6.1 kg |
| Fits screens sized | 17"- 57" |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -20 - 60 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100/100 x 200/200 x 100/200 x 200/75 x 75 mm |
| Maximum screen size | 57 " |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 27 kg |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 22 kg |
| Height adjustment range | 325 - 655 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotating | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| 200 mm x 200 mm | Jah |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Aluminium/Plastic/Steel |
| Max. weight | 27 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 255 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package weight | 5900 g |
| Package width | 440 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||