Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.17 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ONKRON Desk Mount for Monitor 17"- 38", tilt-swivel, with rotation, max 11 kg, VESA up to 100x100
| Tootja | ONKRON |
| Tootekood | MS75-B |
| EAN | 4262392442202 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | onkron-uk.co.uk/products/ms75-b?srsltid=AfmBOorjevLWMsadQhn--PneEzCNOowWbAF37kKLaWo4klQ6o5xUePsb |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Muud funktsioonid | |
| Depth adjustment range | 0 - 598 mm |
| Muud andmed | |
| Summary | ONKRON . Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 11 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 96.5 cm (38"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Swivel angle range: -90 - 90°, Tilt angle range: -25 - 90°. Product colour: Black |
| Easy to install | Jah |
| Height adjustment range | 0 - 455 mm |
| Fits screens sized | 17"- 38" |
| Maximum Weight Capacity | 11 kg |
| Unit Box Height | 0.155 |
| Unit Box Length | 0.43 |
| Unit Box Width | 0.26 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.0208 cubm |
| Product Net Weight | 3.8 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.8 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -25 - 90 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Illumination LED | Ei |
| Maximum screen size | 38 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 11 kg |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 11 kg |
| Rotating | Jah |
| Swivel angle | 180 ° |
| Swivelling | Jah |
| Cable management | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| Adjustable Depth | Jah |
| Height adjustment | 455 mm |
| Housing material | Aluminium/Plastic/Steel |
| Max. weight | 11 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 265 mm |
| Package weight | 3800 g |
| Package width | 430 mm |
| Swivel angle range | -90 - 90 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||