Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Rain and sun
Designed with IP67-certified all-metal case, Bullet 2E outdoor security camera is proved to be able to withstand severe environments with high shock and vibration, wide temperature specifications, high particulate content and water ingress.
Front door and back yard
Compact sleek design allows it to fit in every corner and it's easy to install. You can install it anywhere you need it, no matter at the front door or put it in the back yard. It will get every corner around or in your house covered.
Day and night
Advanced night vision technology enables the security camera to achieve early targeting across large areas in total darkness, any weather, or even fog over 98ft (30 m) away on a moonless, cloudy night, helping you reveal the secrets of the night around you
Build smart home with IMOU device
With a home security system, cameras can be set to start recording as soon as any part of the security system is triggered, such as a contact sensor, a glass-break sensor, or a motion sensor. This makes the cameras record everything that’s happening on you
Human detection
Different from PIR detection, you don’t have to be bothered by a slight misleading, truly time saving.
Customizable detection zone
You can customize detection zone to focus on the space you truly care like your garage, children' play ground or your swimming pool. And filter out those places on road or from your neighbors’ .
| Tootja | IMOU |
| Tootekood | IPC-K3DP-5H0WF |
| EAN | 6976391038486 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.imou.com/en/product/detail/bullet2e |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bullet |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11 b/g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | DC 12V0.5A |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | IPC-K3DP-5H0WF |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 147.7 x 74.2 x 74.2 mm |
| Muud andmed | |
| Product colour | White |
| Summary | Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor & outdoor, Connectivity technology: Wired & Wireless. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: White, Form factor: Bullet. Sensor type: CMOS. Maximum resolution: 2304 x 1296 pixels, Total megapixels: 3 MP. Power source type: DC |
| Unit Calculated Weight | 0.53 kg |
| Product Net Weight | 0.28 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00242 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.22 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Night vision | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Power source type | DC |
| Sensor type | CMOS |
| Built-in HDD | Ei |
| Camera design | Bullet |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Environment | Outdoor |
| Focal Length | 3.6 - 4mm |
| IR Illumination | Jah |
| Lens data | 3.6mm |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Operating temperature range | -30°C~+60°C |
| Power Options | 12V |
| Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” CMOS |
| Total megapixels | 3 MP |
| Wireless connections | WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||