Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.65 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Cruiser Triple
Tri-View sentinel, flawless insights.
3+3+5MP HD Clarity Matrix | Click2Track Multi-lens Linkage | Always-on Recording Mode | AIgo Play | Dual SD Card Slots
| Tootja | IMOU |
| Tootekood | IPC-S7UP-11M0WED |
| EAN | 6976391035157 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | www.imou.com/en/product/detail/cruiser-triple |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Turret |
| Toote värv | White |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 28 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 18 W |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | External |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11 b/g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, horizontal | 51 ° |
| Lens viewing angle, diagonal | 60 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | DC 12V1.5A |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Cruiser Triple |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 50 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 161.19 mm |
| Sügavus | 126.18 mm |
| Kõrgus | 202.2 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 161.19 × 126.18× 202.2 mm |
| Toote kaal | 650.4 g |
| Muud andmed | |
| LED type | White |
| Unit Box Length | 0.235 |
| Unit Box Height | 0.16 |
| Supports card capacities up to | 1TB |
| IEEE 802.11ax | Jah |
| DC output current | 1.5 A |
| Screws included | Jah |
| Unit Box Width | 0.205 |
| Video motion detection | Jah |
| Built-in light | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Night vision | Jah |
| Mounting kit | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Reset button | Jah |
| Placement supported | Outdoor |
| Weatherproof | Jah |
| Focal length range | 6 mm |
| Behavior analysis | Intrusion detection |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Crossing line/Human detection/Region entrance detection/Region exiting detection/Vehicle detection |
| Number of lenses | 3 |
| Camera tilt control | Jah |
| Camera pan control | Jah |
| Tilt angle range | 0 - 90 ° |
| Product colour | Black/White |
| Summary | Imou Cruiser Triple. Type: IP security camera, Placement supported: Outdoor, Connectivity technology: Wired & Wireless. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: Black, White, Form factor: Turret. Lens viewing angle, horizontal: 51°, Lens viewing angle, vertical: 28°, Lens viewing angle, diagonal: 60°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 3.06 mm (1 / 3.06"). Digital zoom: 8x, Focal length range: 6 mm |
| Unit Calculated Weight | 1.01 kg |
| Product Net Weight | 1 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.007708 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Built-in siren | Jah |
| Antennas quantity | 2 |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 12 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Power source type | DC |
| Sensor type | CMOS |
| Supported graphics resolutions | 2304 x 1296/2880 x 1620 |
| Video compression formats | H.264/H.265 |
| Zoom capability | Jah |
| Audio system | 2-way |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Digital Zoom | 8 x |
| Focal Length | 3.6 - 4mm |
| Frame Rate | 15 fps |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 1024 GB |
| MicroSD Card Slot | 2 |
| Night vision distance | 30 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | -30°C~+50°C |
| Optical sensor size | 1/3.06 " |
| Pan range | 0 - 355 ° |
| Resolution | 3 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8”3 Megapixel Progressive CMOS |
| Total megapixels | 11 MP |
| Wireless connections | WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||