Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Teltonika PR5MEC12 is a compact Surface Mounting Kit designed to securely attach Teltonika networking devices to flat surfaces.
Alternative to DIN Rail: Used when a standard DIN rail is unavailable or impractical.
Versatile Mounting: Allows you to screw devices directly onto walls, wooden panels, desks, or inside server cabinets.
Stability: Ensures the device remains stationary, preventing connector strain or accidental falls.
It is compatible with most Teltonika Networks hardware, including:
RUT Series: RUT240, RUT241, RUT950, RUT955, RUTX11, RUTX50, etc.
TRB Series: TRB140, TRB142, TRB145, TRB245, TRB500.
TSW Series: TSW010, TSW100, TSW200, TSW210.
Material: Durable ABS + PC plastic.
Kit Contents: 2 mounting brackets and 2 screws (to attach brackets to the device).
Dimensions: 34 mm x 15 mm x 13.5 mm.
| Tootja | Teltonika |
| Tootekood | PR5MEC12 |
| EAN | 4779051841042 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | teltonika-networks.com/products/accessories/mounting-options/surface-mounting-kit |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 25 x 48 x 7.5 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.05 |
| Unit Box Width | 0.03 |
| CnCode | 94039990 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 3E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.015 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
