Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 21.65 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Get a fresh perspective
Windows 11 provides a calm and creative space where you can pursue your passion through a fresh experience. From a rejuvenated Start menu to new ways to connect to your favorite people, news, games and content.
Ultimate Laptop Power
Built using the latest breakthrough 7nm processor technology, AMD Ryzen™ 5000 Series Mobile Processors are the most advanced laptop processors in the world.
Speed Master
DDR4 is the current standard laptop RAM. Faster speeds & higher bandwidth than DDR3, ideal for gaming, video editing, & content creation.
| Tootja | ACER |
| Tootekood | NX.J7WEL.002 |
| EAN | 4711474594822 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | Aspire |
| Mudeli number | AG15-42P-R0QU |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Pure Silver |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1080 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Ekraani pind | IPS |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2300 MHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | 7430U |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.3 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori harud | 12 |
| L3-vahemälu | 16 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | AMD Radeon Graphics |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Wireless LAN | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG/RUS |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 53 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 362.9 mm |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Sügavus | 241.2 mm |
| Muud näitajad | |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of microphones | 2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 3 |
| Unit Box Height | 0.32 |
| Unit Box Length | 0.505 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 84713000 |
| Display technology marketing name | ComfyView |
| SSD type | PCIe NVMe |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01616 cubm |
| Product Net Weight | 1.78 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.65 kg |
| Summary | Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R0QU. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 5, Processor model: 7430U, Processor frequency: 2.3 GHz. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR4-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon Graphics. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Silver |
| Product colour | Silver |
| Colour name | Pure Silver |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Front camera HD type | HD |
| USB charging current | 3 A |
| USB charging voltage | 5 V |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.acer.com/gb-en/laptops/aspire/aspire-go-amd |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 1780 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Battery life (max) | 12.5 h |
| Built-in microphone | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Graphics Controller | Integrated |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Mudel | AG15-42P-R0QU |
| Mudeli originaalnimi | Go 15 |
| Package depth | 310 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 2670 g |
| Package width | 498 mm |
| Panel Type | IPS |
| Product line | Consumer |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||