Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 45.85 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Serious Gaming Specs
As a member of the TUF Gaming family, the A16 boasts some seriously impressive specs, giving you access to the very best of gaming on Windows 11. Featuring AMD Ryzen™ 7 260 processor and an NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU, the A16 can easily play the latest games or keep your workflow on schedule. Paired with 16GB of DDR5 5600MHz memory per slot and dual expandable PCIe Gen 4 storage slots, this little machine is ready for anything, right out of the box.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0KS1-M002Y0 |
| EAN | 4711636120876 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | TUF |
| Mudeli number | FA608UH-RV015W |
| Sülearvuti tüüp | Gaming |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1200 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD+ |
| Ekraani pind | Non-Glare IPS |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3800 MHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | 260 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.1 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| L3-vahemälu | 16 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU |
| Graafikakaardi videomälu | 8GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Kaasas tarkvara | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 240 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 354 mm |
| Kõrgus | 25.7 mm |
| Sügavus | 269 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Trial software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 3 |
| Windows Hello | Jah |
| RGB colour space | sRGB |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR/EPEAT Silver |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 200 Series |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.43 |
| Unit Box Width | 0.325 |
| CnCode | 84713000 |
| Screen refresh rate | 165Hz |
| SSD type | PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01397 cubm |
| Product Net Weight | 2.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.2 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Summary | ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV015W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 7, Processor model: 260, Processor frequency: 3.8 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: Full HD+, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 780M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Jaeger Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 100 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 45 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| NPU performance up to | 16 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 780M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Total processor performance up to | 38 TOPs |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Face recognition | Jah |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| L2 cache | 8 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Keyboard backlit zone | 1-zone RGB |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-gaming/tuf-gaming/asus-tuf-gaming-a16-2025/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 12 A |
| Toote kaal | 2200 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Dolby Audio |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Graphics Controller | Discrete |
| Headphones jack | 1 |
| Height (front) | 17.9 mm |
| Height (rear) | 25.7 mm |
| Max memory (RAM) | 64GB |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Mudeli originaalnimi | FA608UH-RV015W |
| Panel Type | IPS-Level |
| Product line | Consumer |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||