Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 83.93 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
A step up in scalable performance, collaboration, and connectivity experiences for AI PCs all in a sleek, durable Aluminium design. Configurable to meet the unique needs of every professional.
| Tootja | DELL |
| Tootekood | BTO114_PB14250_2N1EMEA_EST |
| EAN | 144179900000 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | Pro Plus |
| Mudeli number | Pro Plus 2-in-1 (PB14250) |
| Sülearvuti tüüp | 2 in 1/Business/Touchscreen |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Convertible (Folder) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| HD tüüp | Full HD+ |
| Ekraani pind | Non-Glare |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra |
| Protsessori mudel | 235U |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.9 GHz |
| Protsessorituumad | 12 |
| Protsessori harud | 14 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | Intel Graphics |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | EST |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 cells |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 313.5 mm |
| Kõrgus | 20.25 mm |
| Sügavus | 224 mm |
| Muud näitajad | |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of microphones | 2 |
| Operating vibration | 0.66 G |
| Processor manufacturer | Intel |
| CPU Features | vPro |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| Non-operating vibration | 1.3 G |
| RGB colour space | sRGB |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Performance cores | 2 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Unit Box Height | 0.064 |
| Unit Box Length | 0.404 |
| Unit Box Width | 0.35 |
| CnCode | 84713000 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Display technology marketing name | ComfortView Plus |
| Warranty type | Pro-support |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Slot for 4G modem | Jah |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0084/0.0090496 cubm |
| Product Net Weight | 1.55 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.63 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Summary | DELL Pro 14 Plus PB14250 2-in-1. Product type: Hybrid (2-in-1), Form factor: Convertible (Folder). Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor model: 235U. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: Full HD+, Display resolution: 1920 x 1200 pixels, Touchscreen. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Graphics. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Aluminium |
| Product colour | Aluminium |
| Battery charge indicator | Jah |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 72 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 27 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| NPU performance up to | 12 TOPs |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Audio chip | Cirrus Logic CS42L43 |
| Number of USB ports with PowerShare support | 1 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.1 GHz |
| Sparsity support | Jah |
| Windows Studio effects support | Jah |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Front camera HD type | Quad HD |
| USB charging voltage | 15/20/5/9 V |
| Anti-reflective coating | Jah |
| Stylus pen support | Jah |
| PowerShare | Jah |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 1.6 GHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.4 GHz |
| Intel® vPro™ Platform Eligibility | Jah |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Performance-core base frequency | 2 GHz |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 57 W |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Wedge |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.dell.com/en-uk/shop/laptops-2-in-1-pcs/new-dell-pro-14-plus-laptop/spd/dell-pro-pb14250-2-in-1-laptop |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 1560 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Hybrid (2-in-1) |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Battery recharge time | 4 h |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Front camera resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 5.2 MP |
| Graphics Controller | Integrated |
| Headphones jack | 1 |
| Height (front) | 19.92 mm |
| Height (rear) | 20.17 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Non-operating altitude | -15.2 - 10668 m |
| Non-operating shock | 160 G |
| Operating altitude | -15.2 - 3048 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating shock | 110 G |
| Panel Type | IPS |
| Pixel density | 162 ppi |
| Product line | Commercial |
| Smart Card Reader | Jah |
| Speaker power | 2 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Thunderbolt | 2 |
| Video capturing speed | 30 fps |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||