Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 89.18 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ROG ZEPHYRUS G16 (GA605)
Performance Meets Precision
Performance
The Dawn of A New Age
Game and create with ease on this Windows 11 Pro powered machine. Featuring an AMD Ryzen™ AI 7 350 processor and an NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU, this 16-inch machine can easily handle the latest games and creative software. Cutting-edge AI features powered by AMD Ryzen™ AI and NVIDIA GeForce RTX™, as well as Microsoft Copilot for enhanced day-to-day productivity. As a certified Copilot+ PC, this machine is ready for all kinds of AI operations, offering better productivity and gaming utility with less power usage.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0NC1-M00110 |
| EAN | 4711636065269 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ROG Zephyrus |
| Mudeli number | GA605KP-QR023W |
| Sülearvuti tüüp | Gaming/OLED display |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2560x1600 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 2.5K |
| Ekraani pind | Glossy |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen AI 7 |
| Protsessori mudel | 350 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| L3-vahemälu | 16 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 32GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälu taktsagedus | 7500 MHz |
| Mälupesad | 2 |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Graafikakaardi videomälu | 8GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Wireless LAN | 802.11be |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | SD |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Kaasas tarkvara | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 200 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 354 mm |
| Kõrgus | 16.4 mm |
| Sügavus | 246 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Trial software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Number of microphones | 3 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| Windows Hello | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Unit Box Height | 0.345 |
| Unit Box Length | 0.565 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| CnCode | 84713000 |
| Screen refresh rate | 240Hz |
| SSD type | PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0185179 cubm |
| Product Net Weight | 1.85 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.54 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Microsoft Copilot | Jah |
| Summary | ASUS ROG Zephyrus G16 GA605KP-QR023W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen AI 7, Processor model: 350, Processor frequency: 2 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: 2.5K, Display resolution: 2560 x 1600 pixels. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 860M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Eclipse Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 860M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Total processor performance up to | 66 TOPs |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| L2 cache | 8 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Keyboard backlit zone | 1-zone RGB |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g16-2025-ga605 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 10 A |
| Toote kaal | 1850 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Number of built-in speakers | 6 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audioväljundi kanalid | 1 |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Graphics Controller | Discrete |
| Height (front) | 14.9 mm |
| Height (rear) | 16.4 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Max memory (RAM) | 32GB |
| Mudeli originaalnimi | G16 (2024) GA605 |
| Panel Type | OLED |
| Product line | Consumer |
| USB-C | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||