Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
4MP 4G Battery Bullet Network Camera Solar Monitoring System
Driven by industry-leading technology, Dahua Wireless Series network cameras are highly precise and easy to install, producing high-quality images. They have strong wireless connection capabilities and do not require network cables, eliminating the need for a professional construction team. This series of cost-effective cameras supports local storage and is dustproof and waterproof. It is ideal for small and medium-sized scenes such as retail stores, homes, and other small and medium-sized enterprises.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | KIT/BF4CA-4G0210BXL/M0508 |
| EAN | 6937552403185 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://dahua.ch/product/kit-bf4ca-4g-xl-m0508/ |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bullet |
| Toote värv | Black |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 66 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | 4G |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium |
| Aku mahutavus | 32.4 Wh |
| Ooteaeg | 120 day(s) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 0.2 W |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, horizontal | 122.5 ° |
| Lens viewing angle, diagonal | 144.5 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | Built in 32.4 Wh lithium battery |
| Voolutarve | 0.04 mA |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | APOLLO Bullet C1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 186.5 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 186.5 mm × Φ65.0 mm |
| Toote kaal | 370 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Mounting brackets included | Jah |
| Unit Box Height | 0.085 |
| Supports card capacities up to | 512GB |
| Screws included | Jah |
| Number of microphones | 1 |
| LED type | IR |
| Unit Box Length | 0.325 |
| Built-in light | Jah |
| Motion sensor | Jah |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Jah |
| Night vision | Jah |
| Mounting kit | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Memory card included | SDXC |
| Placement supported | Outdoor |
| Unit Box Width | 0.22 |
| SIM card slot | Jah |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Focal length range | 2.1 mm |
| Human and vehicle targets classification | Jah |
| Number of lenses | 1 |
| Number of sensors | 1 |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| Tilt angle range | -60 - 0 ° |
| Product colour | Black/White |
| Summary | Dahua Technology APOLLO Bullet C1. Type: IP security camera, Placement supported: Outdoor, Connectivity technology: Wireless. Mounting type: Wall, Product colour: Black, White, Form factor: Bullet. Angle of rotation: 360°, Lens viewing angle, horizontal: 122.5°, Lens viewing angle, vertical: 66°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 3 mm (1 / 3"). Focal length range: 2.1 mm |
| Unit Calculated Weight | 1.46 kg |
| Product Net Weight | 0.37 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.007212 cubm |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Wall |
| Power source type | Battery,Solar |
| Sensor type | CMOS |
| SIM card type | MicroSIM |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440/640 x 360 |
| USB connectivity | Jah |
| Video compression formats | H.265 |
| Bit rate | H.265: 32 kbps-4096 kbps |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Bullet |
| Certification | EN62368-1, Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU, Radio Equipment Directive 2014/53/EU |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Focal Length | up to 2.7mm |
| Frame Rate | 15 fps |
| Housing material | Plastic |
| Included memory card size | 128 GB |
| IR Illumination | Jah |
| Night vision distance | 15 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | –20 °C to +60 °C |
| Optical sensor size | 1/3 " |
| Pan range | 0 - 360 ° |
| Resolution | 4 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3" CMOS |
| Total megapixels | 4 MP |
| Voice Codecs | G.711a/G.711Mu/PCM |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||