Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 41.56 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
EcoFlow DELTA 3 Max Series (2048Wh) Portable Power Station
| Tootja | ECOFLOW |
| Tootekood | 5016501005 |
| EAN | 4895251658287 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | eu.ecoflow.com/products/delta-3-max-series-portable-power-station |
| Seadme tüüp | Power station |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black,Grey |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 3 |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) |
| Aku tüüp | Lithium Iron Phosphate (LFP) |
| Aku mahutavus | 2048 Wh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 220 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | DELTA 3 Max |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 20 - 30 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Product Net Weight | 20.3 kg |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Unit Box Height | 0.37 |
| Unit Box Length | 0.59 |
| Unit Box Width | 0.335 |
| CnCode | 85076000 |
| AC Outputs | 4 |
| Car Power | 1 |
| Solar Charging | Jah |
| USB-A | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0731305 cubm |
| Unit Calculated Weight | 22.4 kg |
| Summary | EcoFlow DELTA 3 Max. Battery technology: Lithium Iron Phosphate (LiFePO4), Charging source: AC, Cigar lighter, Solar, Battery capacity: 2048 Wh. Product colour: Black, Grey. AC outlets quantity: 4 AC outlet(s), USB connector type: USB Type-A, USB Type-C. Width: 239 mm, Depth: 305 mm, Height: 494 mm |
| Number of charging cycles | 3000 |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Type-A output power | 18 W |
| USB Type-C output power | 100 W |
| AC output power | 2400 W |
| Solar panel voltage | 11 - 60 V |
| Number of DC output quantity | 1 |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | AC,Cigar lighter,Solar |
| USB connector type | USB Type-A/USB Type-C |
| USB-C | 2 |
| Laius | 239 mm |
| Sügavus | 305 mm |
| Kõrgus | 494 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 494x 239 x 305 mm |
| Toote kaal | 20300 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||