Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 15.98 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
X1328WH DLP Projector
Acer Essential series projectors are best value projectors ideal for everyday use, at work or home. Make your presentations more compelling and entertainment more exciting with high brightness, high contrast and DLP® 3D Ready2, while adhering to your bottom line.
| Tootja | ACER |
| Tootekood | MR.JX211.001 |
| EAN | 4711121799365 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.acer.com/si-en/projectors/meeting-room/pdp/MR.JTJ11.001 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Ekraan :. | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani resolutsioon | 1280x800 |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 275 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 313 mm |
| Sügavus | 240 mm |
| Kõrgus | 113.7 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 313 x 240 x 113.70 mm |
| Toote kaal | 2800 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AC/VGA |
| Muud andmed | |
| Projection modes | Ceiling,Front,Rear |
| Compatible operating systems | Windows PC Mac PC Google Chrome PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Aperture range (F-F) | 2.41 - 2.53 |
| Serial interface type | RS-232 |
| Zoom type | Manual |
| Lamp life | 10000 hours |
| VGA | 2 |
| Light source type | Lamp |
| Unit Box Height | 0.335 |
| Unit Box Length | 0.4 |
| Unit Box Width | 0.165 |
| Unit Calculated Volume | 0.02211 cubm |
| Product Net Weight | 2.8 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.89 kg |
| Summary | Acer X1328WHn. Projector brightness: 5000 ANSI lumens, Projection technology: DLP, Projector native resolution: WXGA (1200x800). Light source type: Lamp, Lamps quantity: 1 lamp(s). Focus: Manual, Focal length range: 21.85 - 24 mm, Aperture range (F-F): 2.41 - 2.53. Supported graphics resolutions: 1280 x 800 (WXGA), 1920 x 1200 (WUXGA). Serial interface type: RS-232 |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Jah |
| Audio (L/R) out | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Focal length range | 21.85 - 24 mm |
| Built-in display | Ei |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Component video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Number of built-in speakers | 1 |
| Packaging content | Security Card Lens Cap |
| Projection technology | DLP |
| Projector native resolution | WXGA (1200x800) |
| Supported aspect ratios | 16:10/16:9/4:3 |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 800 (WXGA)/1920 x 1200 (WUXGA) |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Zoom capability | Jah |
| Zoom ratio | 1:1 |
| Batteries Included | Jah |
| Contrast | 20000:1 |
| Focus | Manual |
| Horizontal scan range | 15 - 100 kHz |
| Number of colours | 1.07 billion colours |
| Power consumption (economy mode) | 205 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power Source | AC |
| Projection distance | 1 - 10 m |
| Projector brightness | 5000 ANSI lumens |
| Projector brightness (economic mode) | 4000 ANSI lumens |
| RMS rated power | 3 W |
| RS232 | 1 |
| Screen size compatibility | 27 - 300 " |
| Throw Ratio | 1.54 - 1.72 |
| Vertical scan range | 24 - 120 Hz |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||