Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 14.12 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
X1328Wi DLP Projector
Whether you use it in the office or at home you’ll get crisp, cinema-level projection. Make clear presentations or gather your friends to play games or watch sports with up to 5000 lumens of brightness, wireless projection, Football Mode, HDMI 3D and a lifetime of reliable 24/7 operation.
| Tootja | ACER |
| Tootekood | MR.JTW11.001 |
| EAN | 4710886243298 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.acer.com/gb-en/projectors/meeting-room/pdp/MR.JTW11.004 |
| Seadme tüüp | Standard throw projector |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Ekraan :. | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani resolutsioon | 1280x800 |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 265 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 313 mm |
| Sügavus | 240 mm |
| Kõrgus | 113.7 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 313 x 240 x 113.70 mm |
| Toote kaal | 2750 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | X1328Wi DLP Projector AC Power Cord Battery for remote control Lens Cap Quick Start Guide Remote Control Security Card VGA Cable Carrying Case |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Muud andmed | |
| Harmonized System (HS) code | 85286200 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Aperture range (F-F) | 2.41 - 2.53 |
| Light source type | Lamp |
| Unit Box Height | 0.34 |
| Unit Box Length | 0.395 |
| Unit Box Width | 0.165 |
| Unit Calculated Volume | 0.02216 cubm |
| Product Net Weight | 2.8 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.91 kg |
| Summary | Acer Value X1328Wi. Projector brightness: 4500 ANSI lumens, Projection technology: DLP, Projector native resolution: WXGA (1280x800). Light source type: Lamp, Service life of light source: 6000 h, Service life of light source (economic mode): 10000 h. Focal length range: 21.85 - 24 mm, Aperture range (F-F): 2.41 - 2.53, Throw ratio: 1.54 - 1.72. Analog signal format system: NTSC, PAL, SECAM, Supported graphics resolutions: 1280 x 800 (WXGA), 1920 x 1200 (WUXGA). Projection modes: Ceiling, Front, Rear, Compatible operating systems: MacOS, Windows |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Ei |
| Audio (L/R) out | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Focal length range | 21.85 - 24 mm |
| Projection modes | Ceiling,Front,Rear |
| Service life of light source | 6000 h |
| Service life of light source (economic mode) | 10000 h |
| PC Audio out | Jah |
| Compatible operating systems | MacOS, Windows |
| Interactive | Ei |
| Market positioning | Presentation |
| Analog signal format system | NTSC/PAL/SECAM |
| Built-in display | Ei |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| DVI port | Ei |
| Full HD | Ei |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ei |
| Number of built-in speakers | 1 |
| PC Audio in | Jah |
| Placement | Ceiling |
| Projection technology | DLP |
| Projector native resolution | WXGA (1280x800) |
| Smart TV | Ei |
| Supported aspect ratios | 16:10/16:9/4:3 |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 800 (WXGA)/1920 x 1200 (WUXGA) |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Zoom capability | Jah |
| 3D | Jah |
| Contrast | 20000:1 |
| Horizontal scan range | 15 - 100 kHz |
| Keystone correction, vertical | -40 - 40 ° |
| Lamp power | 220 W |
| Light output | 5000 Lumen |
| Number of colours | 1.07 billion colours |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power Source | AC |
| Projection distance | 1 - 10 m |
| Projector brightness | 4500 ANSI lumens |
| RMS rated power | 3 W |
| Throw Ratio | 1.54 - 1.72 |
| Vertical scan range | 24 - 120 Hz |
| Wireless connections | WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||