ACER PROJECTOR X1526 / MR.JX911.001
| Tootja | ACER |
| Tootekood | MR.JX911.001 |
| EAN | 4711474035028 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.acer.com |
| Seadme tüüp | Standard throw projector |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 29 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Ekraan :. | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1080 |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Audioväljund | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 260 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 120 - 230 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 299.5 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 105.1 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 330 × 244 × 116 mm |
| Toote kaal | 2400 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.0177 cubm |
| Market positioning | Business |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| PC Audio out | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Aperture range (F-F) | 2.56 - 2.68 |
| Serial interface type | RS-232 |
| Zoom type | Manual |
| Lamp life | 4000 hours |
| Light source type | Lamp |
| Unit Box Height | 0.295 |
| Unit Box Length | 0.4 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Product Net Weight | 2.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.3 kg |
| Summary | Acer X1526. Projector brightness: 4000 ANSI lumens, Projection technology: DLP, Projector native resolution: 1080p (1920x1080). Light source type: Lamp, Service life of light source: 4000 h, Service life of light source (economic mode): 10000 h. Focus: Manual, Focal length range: 22 - 24.1 mm, Aperture range (F-F): 2.56 - 2.68. Analog signal format system: NTSC, PAL, SECAM, Supported graphics resolutions: 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA). Serial interface type: RS-232 |
| Product colour | White |
| Remote control included | Jah |
| Audio (L/R) out | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Focal length range | 22 - 24.1 mm |
| Uniformity | 85 % |
| Projection modes | Ceiling,Front,Rear |
| Service life of light source | 4000 h |
| Service life of light source (economic mode) | 10000 h |
| Interactive | Ei |
| Analog signal format system | NTSC/PAL/SECAM |
| Built-in display | Ei |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Full HD | Jah |
| HDMI version | 1.4 |
| Lamp type | P-VIP |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ei |
| Number of built-in speakers | 1 |
| PC Audio in | Jah |
| Placement | Ceiling |
| Projection technology | DLP |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Smart TV | Ei |
| Supported aspect ratios | 16:9/4:3 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080)/1920 x 1200 (WUXGA) |
| Zoom capability | Jah |
| Zoom ratio | 1.1:1 |
| 3D | Ei |
| Batteries Included | Jah |
| Contrast | 10000:1 |
| Focus | Manual |
| Horizontal scan range | 15 - 100 kHz |
| Keystone correction, vertical | -40 - 40 ° |
| Lamp power | 245 W |
| Light output | 4000 Lumen |
| Noise level, max | 32 dB |
| Number of colours | 1.07 billion colours |
| Offset | 116 % |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power Source | AC |
| Projection distance | 1 - 10 m |
| Projector brightness | 4000 ANSI lumens |
| Projector brightness (economic mode) | 3200 ANSI lumens |
| RMS rated power | 3 W |
| RS232 | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| Vertical scan range | 24 - 120 Hz |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||