Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
SF1008L8-Port Unmanaged Ethernet Switch
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | SG1008L-EUR |
| EAN | 6923172590473 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | transmission.dahuasecurity.com/en/product-list/Home/SOHOSwitches/PlasticSwitch/SF1008L |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100M | 8 |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | SG1008L-EUR |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 132.9 mm |
| Sügavus | 62.4 mm |
| Kõrgus | 24 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 132.9 × 62.4 × 24.0 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.24 kg |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Switch layer | L2 |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| DC input voltage | 5 V |
| Unit Box Height | 0.065 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008645 cubm |
| Product Net Weight | 0.16 kg |
| Forwarding rate | 11.9 Mpps |
| Power Source | DC |
| Primary port count | 8 |
| Software Included | 5 V DC / 1 A (power adapter included) |
| Switch type | L2 |
| Switching capacity | 16 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
