Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
SG4006P
6-Port Cloud Managed Desktop Gigabit Switch with 4-Port PoE
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | SG4006P |
| EAN | 6939554904493 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/cz/products/All-Products/Transmission/IT-Channel-Products/PoE-Switch/SG4006P |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 1.226 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 15 |
| Toide | |
| Toiteallikas | External |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| PoE ports | 4 |
| Funktsioonid | |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN |
| Mudeli originaalnimi | DH-SG4006P |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 130 mm × 90 mm × 26 mm |
| Toote kaal | 290 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | DC |
| Muud andmed | |
| Web-based management | Jah |
| VLAN support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 2 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 4 |
| DC input voltage | 53 V |
| Number of VLANs | 32 |
| Link aggregation | Jah |
| PoE power budget | 60 Watts |
| Jumbo frames support | Jah |
| Switch layer | L2 |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.265 |
| Unit Box Width | 0.24 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.005704 cubm |
| Product Net Weight | 0.29 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.01 kg |
| Summary | Dahua Technology SG4006P. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 2. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 12 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. DC input voltage: 53 V. Power over Ethernet (PoE) |
| Product colour | Black |
| Cloud-managed | Jah |
| Loop protection | Jah |
| Power protection features | Over current/Over voltage |
| Power supply included | Jah |
| Quick start guide | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 6 |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Forwarding rate | 8.93 Mpps |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 8000 entries |
| Mean time between failures (MTBF) | 1949207.7 h |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Operating temperature range | –10 °C to +55 °C |
| Package depth | 238 mm |
| Package height | 76 mm |
| Package weight | 940 g |
| Package width | 265 mm |
| Packet buffer memory | 4 MB |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power Source | DC |
| Primary port count | 6 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 12 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 60 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||